دیوارپوش چوبی لاکچری مدل Atis

محصول جدید

دیوارپوش چوبی Atis-104

ابعاد: 3*15سانتی متر

ضخامت: 1 و 2 سانتی متر

مقاوم در برابر رطوبت

مقاوم در برابر حشرات موزى

زیبا، مدرن، طرح برجسته

جزییات بیشتر

ساده ترین روش برای تغییر فضای محیط داخلی و دکوراسیون، تغییر کاغذ دیواری و یا کفپوش میباشد. ولی با یک راهکار زیبا میتوان متفاوت بود و فضایی گرم و دلنشین را توسط المانهای طبیعی به وجود آورد.
استفاده از دیوار پوش های چوبی به دلیل ماهیت گرم و طبیعی چوب طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. از دیوارپوش های چوبی می توانید در فضاهای گوناگون دکوراسیون داخلی خود استفاده نمایید. فضاهایی از جمله لابی، پشت تلویزیون، دفتر کار، منزل و کلیه فضاها را به راحتی میتوان با این دیوارپوش ها دیزاین نمود.
مجموعه ای تصادفی از قطعات باقی مانده چوب های مختلف می تواند دیوار پوش چوبی منحصر به فردی را برای شما ایجاد نماید. این دیوار پوش می تواند در غالب پارتیشن و یا دیوار جداکننده دو فضا و یا دیوار پشت کتابخانه ی شما در فضای دکوراسیون شما ایجاد شده و ظاهر منحصر به فردی به فضای شما ببخشد.

این دیوار پوش ها کاملا طبیعی و از چوب تهیه شده است با توجه به موادی که در هنگام تولید به این دیوارپوش ها تزریق شده است در برابر حشرات موزی و موریانه مقاوم می باشد.

دیوار پوش چوبی بهترین گزینه برای تزیین دیوار پشت تلویزیون محسوب می شود. یکی آن که عایق صوت بوده و اجازه نمیدهد صدا به اتاق ها انتقال یابد و دوم آنکه محیطی گرم و دلنشین را فراهم میسازد.

بلوک های چوبی ناهموار و چیده شده در کنار هم می تواند دیوار پوش چوبی بافت داری را در فضای داخلی شما ایجاد نمایید. با کمک این دیوار پوش می توانید علاوه بر استفاده از بافت خود چوب از بافت های مدرن ایجاد شده در فضای داخلی تان لذت ببرید. استفاده از دیوار پوش چوبی در فضایی مانند سرویس بهداشتی ها می تواند گرما و تعادل را در فضا ایجاد نماید. توجه داشته باشید که از برای چنین فضاهای مرطوبی از دیوار پوش های چوبی مرغوب ضد آب استفاده نموده تا ظاهر اولیه ی خود را همواره حفظ نماید.

نوشتن یک نقد

دیوارپوش چوبی لاکچری مدل Atis

دیوارپوش چوبی لاکچری مدل Atis

دیوارپوش چوبی Atis-104

ابعاد: 3*15سانتی متر

ضخامت: 1 و 2 سانتی متر

مقاوم در برابر رطوبت

مقاوم در برابر حشرات موزى

زیبا، مدرن، طرح برجسته

30 محصول مرتبط در همین شاخه: