راهبند هیدرولیک فک مدل FAAC 615 نمایش بزرگتر

راهبند هیدرولیک فک مدل FAAC 615

محصول جدید

  • سرعت باز و بسته شدن بالا

  • قابلیت اتصال به تجهیزات ارسال فرمان

  • دارای چشم های حسگر مانع

  • ساخت ایتالیا

  • 4 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش

جزییات بیشتر

برندفک FAAC
کشور سازندهایتالیا
مدل615
نوعراهبند میله ای
تعداد تردد50 مرتبه در ساعت
ماکزیمم عرض دربطول بازویی 5 متری
تابلو فرمان✅ زمان باز شدن 5 ثانیه ✅ مرکز کنترل کاملا پیشرفته ✅ مجهز به اینکودر(Encoder جهت برگشت میله در صورت برخورد با مانع) ✅ دارای ترمز در ابتدا و انتهای حرکت
مقاومت محیطیکیفیت کلاس A جهانی
سایر اطلاعات✅ قابلیت اتصال به کلیه دستگاه ها کنترل تردد، پوش باتن، کارت خوان، دوربین پلاک خوان و غیره ✅ دارای میله تاشو یا یک تکه
گارانتی4 سال
خدمات پس از فروش15 سال

راهبند هیدرولیک فک مدل FAAC 615 با طول بازوی 5 متری با عملکرد بر مبنای مرکز کنترل دو سرعته میباشد. این راهبند برای تعداد 50 مرتبه در ساعت مناسب بوده و دارای ترمز در ابتدا و انتهای حرکت است. کلیه محصولات فک FAAC دارای چهار سال گارانتی و ساخت ایتالیا میباشد.

ویژگی های راهبندهای کمپانی فک FAAC ایتالیا

 1راهبندهای کمپانی فک FAAC از سرعت باز و بسته شدن بالایی برخوردار می باشند که از یک ثانیه به بالا قابل تنظیم است و در طول حرکت با تغییر سرعت از ایجاد هر گونه تنش و ضربه کاسته می شود.

2- راهبندهای کمپانی فک FAAC قابلیت اتصال به تجهیزات ارسال فرمان ( دیجیتال و آنالوگ ) و همچنین قابلیت فرمان پذیری و اتصال از کلیه تجهیزات ایمنی را دارا می باشند. 

3- این راهبندها دارای چشم های حسگر مانع می باشد که از برخورد احتمالی بازوی راهبند در طول حرکت با شخص و یا وسیله نقلیه می کاهد، کلاچ هوشمند سیستم نیز در اثر برخورد با مانع نیروی انتقالی به راهبند را تشخیص داده و عکس العمل مناسبی نشان خوهد داد.

4- سامانه محرکه این راهبند متشکل از یک بلوک هیدروپمپ ( پمپ روغن ) تانک روغن هیدرولیک و شیرهای مربوطه که به صورت کامل آبندی شده و متمرکز طراحی شده اند و همچنین یک عدد بازوی هیدرولیک می باشد که به دلیل استفاده دقیق و کارشناسی شده از سیستم هیدرولیک، این محصول را به طور کامل برتر و متمایز از سایر راهبندهای موجود در دنیا کرده است. 

5- استفاده از سیستم هیدرولیک باعث شده تا این محصول قابلیت استفاده مداوم را داشته باشد که در راهبندهای دیگر محدودیت تردد وجود دارد. 

6- به دلیل اتصالات غیر چرخ دنده ای موجود در این راهبندها در هنگام تصادفات کمترین آسیب به اجزای راهبند از جمله اجزای محرکه وارد می آید.

7- برد حرکت قوی و دو سرعته از مزایای این محصول می باشد به طوری که سرعت حرکت بوم در ابتدا و انتهای حرکت آهسته شده و به آرامی باز و بسته می شود. 

8- امکان نصب میله ی تا شونده در این محصول برای اماکنی که محدودیت ارتفاع دارند در نظر گرفته شده است. 

جک پارکینگ فک

سیستم های اتوماتیک FAAC ساخت کشور ایتالیا بوده و این کمپانی توانسته به ساخت بیش از چهل محصول از سیستم های اتوماتیک دست یابد و این خود نشان از معتبر بودن این کمپانی بزرگ اروپایی دارد.

کمپانی FAAC با نیم قرن فعالیت در خصوص درب های کنترلی از راه دور با 65 نمایندگی فروش دنیا در زمره کمپانی های کلاس A (درجه یک) با استانداردهای ISO 9001-2000 می باشد.

سیستم های اتوماتیک FAACسیستم های اتوماتیک FAACسیستم های اتوماتیک FAACسیستم های اتوماتیک FAAC

نوشتن یک نقد

راهبند هیدرولیک فک مدل FAAC 615

راهبند هیدرولیک فک مدل FAAC 615

  • سرعت باز و بسته شدن بالا

  • قابلیت اتصال به تجهیزات ارسال فرمان

  • دارای چشم های حسگر مانع

  • ساخت ایتالیا

  • 4 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش

ویژگی ها

جک پارکینگ

برند : فک FAAC
کشور سازنده : ایتالیا
مدل : 615
نوع : راهبند میله ای
تعداد تردد : 50 مرتبه در ساعت
ماکزیمم عرض درب : طول بازویی 5 متری
تابلو فرمان : ✅ زمان باز شدن 5 ثانیه ✅ مرکز کنترل کاملا پیشرفته ✅ مجهز به اینکودر(Encoder جهت برگشت میله در صورت برخورد با مانع) ✅ دارای ترمز در ابتدا و انتهای حرکت
مقاومت محیطی : کیفیت کلاس A جهانی
سایر اطلاعات : ✅ قابلیت اتصال به کلیه دستگاه ها کنترل تردد، پوش باتن، کارت خوان، دوربین پلاک خوان و غیره ✅ دارای میله تاشو یا یک تکه
گارانتی : 4 سال
خدمات پس از فروش : 15 سال

11 محصول مرتبط در همین شاخه: