طراحی مجموعه ورزشی

موضوع: طراحی مجموعه ورزشی

موقعیت: قزوین

طراحی قبل از انجام کار- این پروژه متشکل از بدنسازی- استخر- سونا-جکوزی- بیلیارد- بولینگ میباشد

سه بعدی سازی و تغییر طرح

ایده های جدید در طراحی

جزییات بیشتر

طراحی طراحی مجموعه ورزشی در شهر قزوین صورت پذیرفت. این مجموعه ورزشی که یکی از کامل ترین مجموعه های ورزشی در استان قزوین میباشد و دارای فضاهای متعددی از قبیل ، استخر - سونا - جکوزی - سالن ماساژ - بیلیارد - بولینگ - بدنسازی میباشد و در مساحت تقریبی 3 هزار متر مربع طراحی و سه بعدی سازی گردید. شبیه سازی آن چندبار تغییر و در نهایت مورد تایید کارفرما رسید.

 بنیان گروه کارا از سال ۱۳۸۱ با ورود به عرصه طراحی، نظارت و اجرای ساختمان شکل گرفت که با گذشت زمان و انجام پروژه های عمرانی مختلف به عنوان مجری، محاسب، مشاور و نماینده کارفرما با کسب تجربه فراوان توانست از جایگاه خوبی در صنعت ساختمان برخوردار شود. نظارت بر طرحهای دانشگاهی، اجرای پروژه های ملی و عمرانی در سطح کشور و همکاری با شهرداری تهران از اهم این تجربیات می باشد.

 بخش طراحی و دکوراسیون کارا 365 در زمینه طراحی های معماری و سازه، طراحی و اجرای تخصصی دکوراسیون داخلی، بازسازی بناهای فرسوده، طراحی نما طراحی،نمای ساختمان،3D پروژه ها،شبیه سازی،طراحی دکوراسیون داخلی، معماری داخلی، انیمیشن سه بعدی از جمله فعالیت های گروه کارا میباشد و تا به امروز موفق به انجام پروژه های بسیاری در زمینه های فوق شده است. در این میان مفتخر است به همکاری با سازمانها، ارگانها و شرکت های مختلف و همچنین همکاری های شخصی بیشماری در بخش های مسکونی، اداری، تجاری، بازسازی، مسجد، آمفی تاتر، اتاق کنفرانس، ساختمان ها اعم از مسکونی و ویلایی، و طراحی و اجرای نما نیز داشته است.

کارا365 به یاری گروه طراحان حرفه ایی و با تجربه و تیم اجرایی متخصص و کارآزموده سعی بر آن دارد آنچه از خود بر جای میگذارد برجسته و کم نظیر باشد، دراین راستا به یاری ایزد منان قصد دارد دراهداف آتی خود بر روی ساخت و سازهایی با کمترین عیب و نقص ساختاری و بصری تمرکز نماید. چرا که نقص ها زمانی پدیدار میشود که کاربر در حین استفاده از فضا به علت خطا در طراحی و بعضاً اجراهای نادرست، دچار مشکل شود.

ما همواره بر این اصل اعتقاد داریم که هر بنایی که طراحی و ساخته می شود برای فعالیت های انسانی برنامه ریزی میگردد بنابراین بررسی دقیق عادات و روشهای زندگی اشخاص حتی شناخت حالات روحی آنها در جهت ارائه بهترین روش های طراحی و ساخت حائز اهمیت است.داشتن برنامه مدون برای مشتری از ضرورت های کاری میباشد. برای هر پروژه گروهی متشکل از طراح و مجری عهده دار انجام کارهای مشتری با توجه به خواسته ها او می باشد. ارایه محصول و طرح مناسب با توجه به بودجه و سرمایه مشتری، خدمات پس از فروش مناسب، راهنمایی مشتری برای رسیدن به هدف، زمانبندی کار و اجرای به موقع پروژه از جمله فرایند تکمیل پروژه میباشد.

نوشتن یک نقد

طراحی مجموعه ورزشی

طراحی مجموعه ورزشی

موضوع: طراحی مجموعه ورزشی

موقعیت: قزوین

طراحی قبل از انجام کار- این پروژه متشکل از بدنسازی- استخر- سونا-جکوزی- بیلیارد- بولینگ میباشد

سه بعدی سازی و تغییر طرح

ایده های جدید در طراحی

13 محصول مرتبط در همین شاخه: