شیر دوش حمام پنتاگونو نمایش بزرگتر

شیر دوش حمام پنتاگونو

محصول جدید

کد: Art TECL426314073

جزییات بیشتر

افزودن به علاقه مندی

شیرآلات لوکس و زیبای ایتالیایی پنتاگونو با طراحی خاص و منحصر به فرد سهم به سزایی در بازار جهانی و ایران را به خود اختصاص داده اند.

َشیرالات پنتاگونو


انواع شیرآلات

1) شیر آلات مدل تک اهرمی:اهرم را به یک طرف برای آب داغ و به طرف دیگر برای آب سرد حرکت می دهیم حد وسط دمای متوسط آب است.

2) شیر آلات مدل دو فلکه ای:همان مدل قدیمی و سنتی با دو دسته جداگانه باری آب گرم و سرد است.امروزه دیگر استفاده از این نوع از شیرآلات مرسوم نیست و فقط مدل های لوکس و مسی یا برنزی آن که موجود است.

3)شیر آلات سنسوردار یا چشمی.

پنتاگونو

استفاده از شیرآلات مدل دو فلکه ای سخت تر از مدل اهرمی است و نصب آن نیز مشکل تر است .شیر آلات اهرمی قابلیت تنظیم راحت آب را دارند و هم چنین به علت اینکه راحت تر باز و بسته می شوند کاهنده مصرف آب است و از لحاظ بهداشتی نیز بهتر از مدل دو فلکه است .شیر آلات سنسور دار نوع جدید شیرآلات است که از لحاظ قیمتی بالا بوده اما کاهنده واقعی در مصرف آب است و همچنین کاملا بهداشتی است زیرا هیچ گونه تماسی با دسته شیر رخ نمی دهد.

شیرآلات

نکته مهم در شیرآلات کیفیت آبکاری شیر است زیرا بقیه موارد قابل تعمیر است. برای آبکاری از فلزاتی مانند برنج، برنز، مس و استیل استفاده می شود که معمول ترین آن استیل است اما بهترین نوع آبکاری موجود در بازار آبکاری معروف به PVD است که در برابر زنگ زدگی ،ساییدگی و خوردگی مقاوم است.

شیرآلات پنتاگونو

نوشتن یک نقد

شیر دوش حمام پنتاگونو

شیر دوش حمام پنتاگونو

کد: Art TECL426314073

5 محصول مرتبط در همین شاخه: