کاغذ دیواری زیبا نمایش بزرگتر

کارا وال مدل A 113

محصول جدید

 • کاغذ دیواری رنگ پذیر با 16 هزار رنگ مات و متالیک 

 • صرفه جویی در زمان و هزینه

 • بافتها و طرح های برجسته

 • قابلیت شستشو با آب، فرچه و اسفنج

 • خدمات ترمیم موضعی

 • مناسب ترین پوشش برای والبردها و DryWall

 • بدون ترک خوردگی

 • مقاومت در برابر رطوبت محیط و ضربه

 • عایق صوتی و حرارتی دیوارها

جزییات بیشتر

karaWALL - کارا وال

کارا وال یک محصول بسیار مفید در عرصه ساختمان میباشد. این محصول مورد استفاده در دکور منزل و فضای داخلی میباشد. کاراوال یک نوع کاغذ دیواری میباشد که پس از نصب رنگ میشود و دارای 16 هزار رنگ متالیک و مات میباشد از همین حیث، مشتری به راحتی رنگ مورد نظر خود را انتخاب میکند.
از مزایای این کاغذ دیواری ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

صرفه جویی در زمان و هزینه


در فرآیند ساخت و ساز نقاشی یکی از مراحل زمانبر است و این زمان مربوط به شرایطی است که برای احداث بنا بیش از نود درصد هزینه انجام شده است و کل این سرمایه باید مسکوت بماند تا این فرآیند به پایان رسیده و ساختمان آماده فروش یا تحویل گردد.
به کمک پوشش های کاراوال میتوان زمان انجام نقاشی را به کمتر از یک چهارم کاهش داد ، این امر تنها یکی از مزیت های اقتصادی پوشش های کاراوال است .
از دیگر مزیت های کاراوال قیمت مناسب آن نسبت به کاغذ دیواری و رنگ است، با هزینه ای کمتر تمام مزیت های مرغوبترین کاغذ دیواری ها و بهترین رنگها را به صورت همزمان خواهید داشت.
قیمت مناسب, ویژگی های کیفی و مزیت های کاربردی ، این محصول را به مناسب ترین محصول برای انبوه سازان و پروژه های مدرن ساختمانی تبدیل می کند.

کارا والکارا والکارا والکارا والکارا والکارا والکارا والکارا والکارا والکارا والکارا والکارا وال

بافتها و طرح های برجسته


از عمده ترین نکات منفی کاغذهای دیواری با طرح های دو بعدی ، تکراری و خسته کننده شدن آنها در طول زمان است ، علت این امر یکسان بودن طرح و نقش آنها از تمام زوایا و در نورهای متفاوت است.
یکی از تفاوت های کاراوال با کاغذهای دیواری ، برجستگی طرح و نقش آن و همچنین وجود رنگدانه های متالیک بر روی سطح آن است که باعث می شود در هر ساعت از شبانه روز (به دلیل تغییر میزان شدت نور) و از زوایای مختلف متفاوت دیده شده و همواره حس تازگی و تنوع را برای افراد حاضر در محیط ایجاد کند.

قابلیت شستشو با آب، فرچه و اسفنج


از مواردی که در finishing سطوح ساختمانی بسیار حائز اهمیت است مسائل بهداشتی است که متاسفانه کمتر به آن توجه می شود.
رنگ های روغنی به دلیل داشتن مواد زیان آور به لحاظ بهداشتی بسیار نامناسب اند ، از این رو در کشورهای پیشرفته ممنوعیت های زیادی در استفاده از آنها اعمال می شود .
در مورد رنگ های پایه آب که معمولا با غلتک و قلم مو اعمال می شوند به دلیل صیقلی نبودن فیلم رنگ و وجود برجستگی ها و فرو رفتگی های ریز و یک دست نبودن، اغلب این رنگ ها سریع تر آلوده شده و نظافت آنها دشوارتر است، همچنین به دلیل مقاومت کم و چسبندگی کمتر به سطح زیرین بر اثر شستشو دچار سایش می شود.
ضعف در برابر آب و سایش در کاغذ دیواری نیز موجب دشواری در نظافت و ایجاد آسیب جدی به کاغذ بر اثر رطوبت و مواد شوینده میشود.
کاراوال به دلیل داشتن سطح نهایی صیقلی و وجود فیلم رنگ کاملا یک نواخت و لغزنده، آلودگی محیط را کمتر به خود گرفته، و در صورت آلودگی نیز به راحتی قابل شستشو با آب، فرچه، اسفنج و … می باشد. رنگ استفاده شده برای پوشش های متال وال صد در صد اکریلیک – پایه آب می باشد .

کارا وال


خدمات ترمیم موضعی


از ویژگی های خوب و بسیار کاربردی کاراوال امکان چندین نوبت تغییر رنگ بدون نیاز به زیرسازی است.
در صورتی که بخشی از دیوار آسیب دیده باشد می توان قسمت آسیب دیده را با جایگزین کردن قطعه کوچکی ترمیم کرد و رنگ آمیزی مجدد را انجام داد.
یکی از موارد بسیار مفید و کاربردی برای کاراوال تعمیرات ساختمانی میباشد.احتمالا بارها شاهد این بوده ایم که به علت مشکلات تاسیسات ساختمان، مجبور به تخریب دیوار ها و رنگ آمیزی مجدد کل فضا شده اید، کاراوال این امکان را برای شما مسیر و تعمیرات را به راحتی انجام میدهد.

مناسب ترین پوشش برای والبردها ودرای والها


درای وال و یا همان کناف دارای معایبی هست که میتوان به راحتی این معایب را با استفاده از کاراوال برطرف نمود.می توان مشکلات عمده درای وال را به چند دسته تقسیم بندی کرد.
ایجاد ترک در نازک کاری به دلایلی چون نشست انبساط و انقباض ، لرزش در سازه و ….
وجود چندین مرحله بعد از نصب به منظور آماده سازی برای رنگ آمیزی مثل مرحله ماستیک که بسیار پر هزینه و زمان بر است .
رنگ آمیزی دشوار به دلیل عدم امکان سمباده خوری سطح کاغذی گچ برگها بر خلاف گچ نازک کاری و جذب زیاد رنگ توسط کاغذ رو کش گچ برگ.
کاراوال با برطرف کردن تمام این کاستی ها باعث میشود که سطح مورد نظر هر گز ترک نخورد ، مرحله ماستیک حذف شود، موجها به طور کامل محو گردد و سطح نهایی کاملا یک دست و با کیفیت شود.

کارا وال

هرگز ترک نمیخورد


یکی از شایع ترین مشکلاتی که در ساختمان های نوساز شاهد آن هستیم ایجاد ترک در نازک کاری به دلیل نشست ساختمان است، این ترک ها تحت تاثیر عوامل دیگری مثل انبساط وانقباض و همچنین حرکت سازه مخصوصا در ساختمان ها با سازه فلزی نیز ایجاد می شوند. کاراوال به دلیل خاصیت کش سانی زیاد، کلیه ترک ها را مخفی کرده و در سطح نهایی هیچ گونه ترکی دیده نخواهد شد، از ویژگی های مهم دیگر این محصول عدم نیاز به زیر سازی دقیق و همچنین برطرف کردن موجهای موجود در گچ نازک کاری است، این امر موجب میشود که دیوارها بسیار با کیفیت تر و یک دست تر دیده شوند.

مقاومت در برابر رطوبت محیط


کاراوال به دلیل اشباع بودن در سطح خارجی و جذب رطوبت بسیار پایین و داشتن قابلیت تنفس، در محیط های بسیار مرطوب با گذشت زمان هیچ تغییر حالتی نمی دهد و همواره کیفیت مطلوب خود را حفظ می کند . این ویژگی کاراوال را به محصولی مناسب برای اقلیم های مرطوب و حتی سرویس های بهداشتی و استخر ها کرده است. نکته حائز اهمیت دیگر محصول این است که با گذشت زمان در محیط های مرطوب چسب استحکام خود را از دست نداده و پوشش از دیوار جدا نمی شود .

مقاومت در برابر ضربه


ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که اجسامی از قبیل مبلمان و لوازم منزل با دیوار برخورد و باعث شکستگی رنگ، فرورفتگی و ریختگی گچ نازک کاری شود.
کاراوال به دلیل داشتن انعطاف و بازگشت به حالت اولیه پس از ضربه، آسیب هایی از این دست را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

کارا وال

عایق صوتی دیوارها


پوشش های کاراوال به دلیل داشتن الیاف و بافت برجسته موجب بهبود ایزولاسیون صدا و کاهش پژواک در فضا می شود . از این رو این نوع پوشش برای دیوارهای آمفی تئاتر ، سینما، استدیو و آموزشگاه های موسیقی بسیار مناسب و کار آمد است .

عایق حرارتی دیوارها


با در نظر گرفتن توجه روز افزون فعالین صنعت ساختمان به مباحث صرفه جویی در مصرف انرژی و پایداری در معماری، هر یک از اجزای ساختمان باید به نوبه خود در زمینه فراهم آوردن این مهم دخیل و سهیم باشند.
کارا وال با ضخامت بافت ویژه و مواد اولیه ای که در آن استفاده شده، تاثیر قابل توجهی در بهبود عایق بندی حرارتی سقف و دیوارها دارد.

کارا وال

نوشتن یک نقد

کارا وال مدل A 113

کارا وال مدل A 113

 • کاغذ دیواری رنگ پذیر با 16 هزار رنگ مات و متالیک 

 • صرفه جویی در زمان و هزینه

 • بافتها و طرح های برجسته

 • قابلیت شستشو با آب، فرچه و اسفنج

 • خدمات ترمیم موضعی

 • مناسب ترین پوشش برای والبردها و DryWall

 • بدون ترک خوردگی

 • مقاومت در برابر رطوبت محیط و ضربه

 • عایق صوتی و حرارتی دیوارها

18 محصول مرتبط در همین شاخه: