کاغذ دیواری اسکیس نمایش بزرگتر

کاغذ دیواری دایگل کد: 1-8001-8 ZOLFI

محصول جدید

آلبوم اسکیس

کد: 1-8001-8

نام: ZOLFI

زیبایی منحصر به فرد

عدم تکرار طرح در هیچ یک از کاغذها

خاص بودن کاغذ دیواری

اولین کاغذ دیواری دست ساز

قابل شستشو

  

جزییات بیشتر

کاغذ دیواری دست ساز چیست؟

به کاغذ دیواری گفته میشود که کلیه مراحل انجام آن توسط اپراتور صورت گرفته و کار دستگاه و ماشین بسیار ناچیز میباشد.

کاغذ دیواری دایگل

کاغذ دیواری دایگل اولین کاغذ دیواری در ایران بوده که کلیه فرایندهای آن توسط دست انجام میپذیرد. این تکنولوژی ساخت این کاغذ دیواری در انحصار کشور آمریکا میباشد. طرح های منحصر به فرد این کاغذ دیواری زیبا برای کشور آمریکا بوده. جنس اصلی کاغذ دیواری از کشور اکراین و مراحل بسته بندی آن در ایران صورت میپذیرد.

این کاغذ دیواری به علت نداشتن طرح یکسان در شیتهای مختلف آن را متمایز نموده است. این کاغذ دیواری از لحاظ بسته بندی با دیگر کاغذ دیواری ها بسیار متفاوت بوده و به صورت شیت های 50 در 50 عرضه میگردد. در داخل هر بسته 20 عدد شیت کاغذ دیواری وجود دارد(عملا 5متر مربع). یکی از مزایای بسیار عالی آن شیت بودن آن است بدین صورت که 5 متر واقع شده در هر بسته دیگر دور ریز و پرتی ندارد و کل 5 متر قابل استفاده است.

طرح کلی این کاغذ دیواری ها پتینه و رنگ آمیزی است. وقتی شما از نزدیک به این کاغذ نگاه میکنید محصور زیبایی آن میشوید. طرح های پتینه بسیاری توسط مجریان کار انجام میشود که بسیار زیبا هستند ولی به جرات میتوان گفت این کاغذ دیواری با پتینه کار دست مو نمیزند. زیرا از همان روش برای تولید آن استفاده شده است.

هایپرمارکت صنایع ساختمان کارا365 عاملیت فروش و پخش کاغذ دیواری دایگل در سراسر کشور  DAYGEL WALLPAPER

برجسته بودن:

یک سری از این کاغذ دیواری ها دارای طرح های برجسته میباشد. برجستگی این کاغذ دیواری بسیار مشهود بوده و با دیگر کاغذ دیواری های موجود در بازار متفاوت است.

نحوه نصب:

چندین نحوه نصب برای این کاغذ دیواری در نظر گرفته شده است که مشتری های گرامی با توجه به سلیقه خود میتوانند انتخاب نمایند.

اکسسوری:

به علت خاص بودن و لاکچری بودن این کاغذ دیواری پونزهایی لوکس برای آن در نظر گرفته شده است که زیبایی آن را دوچندان مینمایاند.

مزایای کلی این کاغذ دیواری ها به شرح زیر میباشد:

دست ساز بودن

شیت بودن

قابل شستشو

آنتی باکتریال

تکرارنشدن شیت ها

نصب متفاوت و زیبا

متالیک

معطر بودن کاغذها

ترمیم فوق العاده و راحت

طرح های سه بعدی و برجسته

ضد حشرات

دوستدار محیط زیست

مقاوم دربرابر اشعه ماورابنفش

حداقل طراحی در طول زمان