دیوارپوش اسلیمی- طرح سایه

محصول جدید

کارکرد سطح مشبک پنجره های :

1- تامین نور فضای درونی

2-در معرض دید قرار دادن فضای بیرونی

3-کاهش شدت تابش نور آفتاب و گرما

4-ایجاد زیبایی در نمای ساختمان

5-حفظ حریم و محرمیت فضای بیرون

6-دور کردن حشرات مزاحم

جزییات بیشتر

افزودن به علاقه مندی

مدلسایه
کد محصولSaye
ساختایران
ابعاد (سانتی متر)30×40
ضخامت (سانتی متر)1 سانتی متر
جنسABS
مقاومت در برابر رطوبتدارد
مقاومت در برابر خورشیددارد
نیاز به نصابندارد

پارتیشن تفکیک کننده ی فضاها در منازل، رستوران، هتل ها و ادارات

این پارتیشن به عنوان اکوستیک فضا و جاذب صوت، نصب بر روی کانتر اشپزخانه به عنوان پوشش دهنده فضا ، به عنوان پوشش دهنده فضا، به عنوان دیوار پوش و عناصر دکوری، اتصال از چهار گوشه و ایجاد یک سقف دکوری مشبک؛ ترکیب با انواع چراغ و ایجاد لوستر سه بعدی مشبک، به عنوان دکورهای حجمی.

مشخصات :

فضاپوش های معلق از اجزای هندسی به قطر 30 سانتی متر طراحی شده اند که متناسب با فضا های گوناگون در عملکردهای مختلف ترکیب می شوند. جنس سطح پوسته ها جاذب صوت بوده و مانع ایجاد همهمه در فضا میشود. سرهم کردن و اتصال اجزا به اسانی و بدون نیاز به نیروی ماهر امکان پذیر میباشد.

اجزاء پارتیشن در دو حالت تو خالی و تو پر بوده که قابلیت ترکیب به صورت پشت به پشت نیز میباشد. در صورت نیاز میتوان دربین دولایه از صفحات مات به پشت نیز میباشند. در صورت نیاز میتوان در بین دولایه از صفحات مات عبور دهنده ی نور استفاده نمود تا ارتباط بصری دو طرف پارتیشن محدود شود.

نحوه نصب و اجرا

اجزاء فضاپوش توسط پیچ و مهره به یکدیگر متصل میشوند و به وسیله ریل الومینیومی، پلاستیکی و یا با بست مخصوص از سقف اویزان شده و به دیوارهای اطراف مهار می شوند.

اثرات و دلایل استفاده از پنجره های اسلیمی

الف-نور : این نوع پنجره ها باعث می شوند نور خورشید به اندازه کافی وارد فضای اتاق شود نه کمتر نه بیشتر

ب-روانشناسی رنگ ها:از نظر روان شناسی رنگ های مختلف این شیشه ها و ایجاد نور های هم رنگشان بر روی انسان تاثیرات مختلفی می گذارد که هر رنگ کنار رنگ دیگر شدت این تاثیر را خنثی می کند و مقدار مناسب آن را تنظیم و تعدیل می کند.بیشتر رنگ های استفاده شده در شیشه های ارسی رنگهای لاجوردی قرمز سبز و زرد هستند و هر کدام به تنهایی یک تاثیر روانشناختی مجزای دارند.

ج - زیبایی : سطح پنجره های اسلیمی را با استفاده از انواع نقش های گوناگون گره سازی و با شیشه های رنگین و ساده می آراستند و ترکیب های بدیعی پدید می آورند و بدین صورت هماهنگی بین این شبکه های هندسی و نورهای رنگی باعث ایجاد زیبایی دلپذیری می شود.

د - نقش هندسی: ناپسند دانستن تقلید از نقش ها و صورت های انسانی و حیوانی در نقاشی و سایر هنر های تصویری و تجسمی به تدریج موجب شد که تقلید از طبیعت در فرهنگ بسیاری از هنر های اسلامی چندان مورد توجه قرار نگیرد و جایگاه والایی نیابد.به همین جهت هنرمندان به ترکیب های هندسی و انتزاعی توجه بسیار کردند.

و-محرمیت: پنجره های ارسی همچنین باعث محدود کردن دید از بیرون به درون خانه و ایجاد محرمیت می شود.

ه - خواص صوتی : اگر قطعات یک گره نسبت به هم زوایای مختلف یا متعدد پیدا کند جابجایی صوتی ایجاد می کند در این جابجایی تابع قوانین علم آکوستیک است. فرم های شش وجهی نیز دارای خواص صوتی هستند از کاربرد صوتی شش وجهی در طبیعت می توان کندوی زنبور عسل را مثال آورد که دقیقا عمل انتقال صوت یا رزونانس را انجام می دهد.

نوشتن یک نقد

دیوارپوش اسلیمی- طرح سایه

دیوارپوش اسلیمی- طرح سایه

کارکرد سطح مشبک پنجره های :

1- تامین نور فضای درونی

2-در معرض دید قرار دادن فضای بیرونی

3-کاهش شدت تابش نور آفتاب و گرما

4-ایجاد زیبایی در نمای ساختمان

5-حفظ حریم و محرمیت فضای بیرون

6-دور کردن حشرات مزاحم

ویژگی ها

اسلیمی

مدل : سایه
کد محصول : Saye
ساخت : ایران
ابعاد (سانتی متر) : 30×40
ضخامت (سانتی متر) : 1 سانتی متر
جنس : ABS
مقاومت در برابر رطوبت :
مقاومت در برابر خورشید :
نیاز به نصاب :