آبنما / آبشار / رود / چشمه

کارا را در اینستاگرام دنبال کنید
آبنما / آبشار / رود / چشمه

آبنما و یا المان هایی از جنس آب یکی از قدیمی ترین اجزاء معماری در ایران می باشد ، قدیم از المان هایی آب تنها در باغ ها و کاخ ها و میادین شهر استفاده می شد ولی امروزه و با ساخت این المان ها در اندازه و ابعاد مختلف این عنصر معماری به درون خانه ها و آپارتمان های ما راه پیدا کرده است. امروزه عناصر آب را در لابی آپارتمانها ، رستورانها ، هتل ها ، ادار...

آبنما و یا المان هایی از جنس آب یکی از قدیمی ترین اجزاء معماری در ایران می باشد ، قدیم از المان هایی آب تنها در باغ ها و کاخ ها و میادین شهر استفاده می شد ولی امروزه و با ساخت این المان ها در اندازه و ابعاد مختلف این عنصر معماری به درون خانه ها و آپارتمان های ما راه پیدا کرده است. امروزه عناصر آب را در لابی آپارتمانها ، رستورانها ، هتل ها ، ادارات وحتی درون منزل می توان مشاهد کرد که به زیبایی این مکان ها افزوده است.

المان هایی آب  از گذشته با فرهنگ ایران عجین شده است شاید هم این مسئله به دلیل این است که ایران کشور کم آبی است و همیشه انسانها به طرف آب جذب می شوند. همواره آب نشانه ای از پاکیزگی، روشنایی و آرامش دهنده روح و روان انسان است، گذشته از ظاهر آب صدای آب هم روح آدمی را جلا می دهد و این مسئله ای است که ما در زندگی ماشینی امروز بسیار به آن احتیاج داریم.

بیشتر

آبنما / آبشار / رود / چشمه 11 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 11 از 11 آیتم