کرکره پنجره ای اتوماتیک

محصول جدید

کرکره اتوماتیک برای محافظت از پنجره ها

امنیت و زیبایی ساختمان شما

مناسب برای:

  • پنجره آپارتمان های مسکونی و اداری

  • پنجره های سوله های صنعتی مدرن

جزییات بیشتر

ساخت کرکره پنجره ای

یکی از رایج ترین شیوه ها برای سارقین جهت ورود به هر خانه ای، پنجره آن می باشد. مطابق با آمار پلیس 76 درصد از سرقت های خانه از پنجره ها انجام شده است

قیمت کرکره پنجره ای اتوماتیک

کرکره اتوماتیک عامل مناسبی جهت حفظ امنیت هر ساختمانی محصوب می شود که امکان باز و بسته نمودن با ریموت کنترل را محیا ساخته و هر در هر ساعت از روز می توان پنجره را باز یا بسته نمود

کرکره پنجره ای

مناسب برای کلیه پنجره های ساختمانها، منازل ویلایی، کارخانه های صنعتی و حتی سوله های کارخانه ها میباشدکرکره اتوماتیک پنجره ای به وسیله ی ریموت کنترل، باز و بسته میشود و با بهره گیری از تیغه کرکره برقی پنجره و موتور کرکره برقی توبولار کوچک تر میتوان به سادگی فضای خانه را ایمن تر و نمای ساختمان را زیبا و شکیل کرد.

تولیدکننده کرکره پنجره ای

این نوع کرکره از ورود اشعه های خطرناک خورشید به محیط خانه جلوگیری میکند و همینطور در مکان های شلوغ، از ورود صدا های ناهنجار به درون خانه جلوگیری میکند. این کرکره ها را میتوان همگون با نمای ساختمان به هر رنگی سفارش داد و از دید ظاهری، نمای ساختمان بسیار زیبا تر میشود

کرکره اتوماتیک پنجره ای، نقش بسیار مهم و اساسی ای در جلوگیری از هدر رفتن انرژی در فصل سرما و گرما ایفا میکند. به طوری که در تابستان و روز های گرم با فضای عایقی که بین محیط خانه و محیط ساختمان درست میکند، مانع عبور گرما و گرد و خاک به داخل ساختمان میشود و همینطور در فصل های سرد سال و زمستانی عایقی بین فضای ساختمان و محیط بیرون درست میکند و از خروج انرژی و گرما از خانه یا ساختمان جلوگیری میکند

کرکره پنجره ای اتوماتیک برای محافظت از پنجره ها ساخته شده و دارای امنیت بسیار بالا می باشد.

کرکره اتوماتیک پنجره ای عایق مناسب برای جلوگیری از صدا، گرد و غبار محسوب  می شود و به زیبایی و امنیت ساختمان می افزاید.

کرکره پنجره راه کاری مناسب برای حفظ امنیت ساختمانها، منازل ویلایی و پنجره سوله های صنعتی محسوب می شود.

از پر کاربردترین سیستم های درب اتوماتیک، کرکره پنجره ای اتوماتیک می باشد و موتور این کرکره ها به صورت کلی به دو دسته تقسیم می شوند:

۱-موتور توبولار

موتور توبولار 

۲-موتور ساید یا زنجیری

 موتور کرکره اتوماتیک

 

موتور های توبولار برای کرکره های با تردد پایین و ابعاد کوچک استفاده می شود.

موتور های ساید یا زنجیری برای درب های با تردد بالا و ابعاد بزرگ استفاده می شود.
نحوه ی انتخاب موتور با توجه به ابعاد، تردد و پیشنهاد کارشناسان گروه کارا صورت می گیرد.
درب های کرکره ای دارای مصرف های مختلفی است که شامل درب های اتوماتیک پارکینگی، مغازه ای، پنجره ای و صنعتی می باشد. هرکدام از این نوع درب ها نسبت به کار برد خود از تیغه، موتور و متعلقات مخصوص به خود بر خوردار می باشد.

توضیح مختصری درباره انواع درب های کرکره ای

۱-درب کرکره پارکینگی:
در ورودی پارکینگ یا ورودی رمپ های که دارای محدودیت فضا می باشند استفاده می شود.

 درب کرکره پارکینگی

۲-درب کرکره مغازه ای:

امروزه دربهای مغازه های قدیمی که به صورت دستی حرکت می کردند منسوخ شده و درب های اتوماتیک کرکره ای جایگزین این نوع درب ها شده است.

 درب کرکره مغازه ای

۳-درب کرکره صنعتی:

موارد استفاده این نوع دربها برای انبارها، سوله ها و پارکینگ هایی با ابعاد بزرگ می باشد.

 درب کرکره صنعتی

۴-کرکره پنجره ای:

کرکره پنجره ایبرای پنجره ها و جلوی درب های نفرروی منازل مسکونی و ویلایی یا هر مکانی که امنیت آن مکان دارای اهمیت می باشد استفاده می شود.

کرکره پنجره ای

قطعات تشکیل دهنده پنجره کرکره ای اتوماتیک:

 

۱-موتور و خلاص کن آن                   

۲-تیغه

۳-شفت یا لوله

۴-پایه

۵-یاتاقان بلبرینگ

۶-اندکب یا میل ترانس پولکی

۷-چشمی

۸-چراغ فلاشر

۹-رسیور و ریموت

۱۰-قفل الکترونیکی

هرکدام از موارد فوق متناسب با نوع کاربری درب دارای انواع مختلفی است.

 قطعات تشکیل دهنده درب کرکره ای

مزایای پنجره کرکره ای:

پنجره کرکره ای نسبت به انواع دیگر درب هاب پارگینگی (ریلی، دولنگه و تک لنگه) از لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشد (با در نظر گرفتن ساخت درب های فلزی) و فضای اشغالی آن تقریبا صفر است. از دیگر مزایای پنجره کرکره ای می توان به تنوع در رنگ و نوع تیغه ها اشاره کرد که نسبت به نما و نوع کاربری ساختمان می توان تیغه ی مورد نظر را انتخاب نمود. 

 

تیغه ها: 

تیغه کرکره ی اتوماتیک به طور کلی از ۳ نوع اکسترود، تیغه فوم دار و تیغه امنیتی تشکیل می شود که تیغه امنیتی خود به دو دسته تقسیم می شوند.

۱- تیغه های اکسترود:

از بیلت آلومینیوم ساخته شده و رنگ آن الکترو استاتیک (ضد خش) می باشد که بیشتر در مغازه ها، درب های صنعتی و سوله ها مورد استفاده قرار می گیرد. این تیغه ها دارای رنگ بندی مختلف می باشند.

 تیغه های اکسترود

۲- تیغه های فوم دار با جنس آلومینیوم یا گالوانیزه:

تیغه فوم دار از ورق آلومینیوم یا گالوانیزه ساخته می شود که داخل آن از خمیر پلی ارتان پر می شود و داخل کوره قرار می گیرد. این تیغه ها بسیار سبک و بی صدا بوده و به داخل دید ندارد،به علت فوم داخل آن تا حد زیادی عایق برودتی و صوتی بوده و در رنگهای مختلف موجود می باشد و به نمای ساختمان شما زیبایی و امنیت خاصی می بخشد.این تیغه ها بیشتر برای درب پارکینگ و کرکره پنجره استفاده می شود، زیرا بسیار سبک و بی صدا بوده.

 تیغه های فوم دار با جنس آلومینیوم یا گالوانیزه

– تیغه کرکره اتوماتیک امنیتی:

تیغه های امنیتی ۲نوع هستند که در زیر توضیح مختصری درباره ی این تیغه ها ارائه می شود.

 

 ۱- رول گیتر:

این تیغه ها با مفتول های فولادی آبکاری شده و با روکش آلومینیومی بافته شده است که از برش آن جلو گیری می کند. با وجود قرقره هایی در انتهای تیغه ها که داخل ریل های فولادی قفل می شود با ضربه های شدید نیز از ریل خارج نمی شوند. 

 رول گیتر

 ۲- تیغه پلی کربنات یا تیغه شفاف:

دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و در مواردی از فولاد هم مقاوم تر است. یکی از موارد استفاده پلی کربنات به علت مقاومت بالای آن در سپرضد شورش پلیس می باشد. 

جهت استحکام بیشتر کرکره شفاف در میان فواصل آن ها از لوله های فولادی یا آلومینیوم استفاده می شود که امنیت را دو چندان می کند.به علت خاصیت ضد شعله ور شدن پلی کربنات،در مقابل آتش مقاومت بسیار بالایی دارد و از سرایت آتش جلوگیری می کند. تیغه های پلی کربنات یا شفاف خاصیت ضد اشعه ماوراء بنفش را نیز دارا می باشند.

 تیغه پلی کربنات یا تیغه شفاف

نوشتن یک نقد

کرکره پنجره ای اتوماتیک

کرکره پنجره ای اتوماتیک

کرکره اتوماتیک برای محافظت از پنجره ها

امنیت و زیبایی ساختمان شما

مناسب برای:

  • پنجره آپارتمان های مسکونی و اداری

  • پنجره های سوله های صنعتی مدرن