راهبند هیدرولیک فک مدل FAAC 642 STAINLESS-STEEL نمایش بزرگتر

راهبند هیدرولیک فک مدل FAAC 642 STAINLESS-STEEL

محصول جدید

  • سرعت باز و بسته شدن بالا

  • قابلیت اتصال به تجهیزات ارسال فرمان

  • دارای چشم های حسگر مانع

  • ساخت ایتالیا

  • 4 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش

جزییات بیشتر

راهبند هیدرولیک فک مدل FAAC 642 STAINLESS-STEEL با طول بازوی 7 متری میباشد. این راهبند برای تعداد تردد نامحدود مناسب بوده و دارای ترمز در ابتدا و انتهای حرکت است. کلیه محصولات فک FAAC دارای چهار سال گارانتی و ساخت ایتالیا میباشد.

ویژگی های راهبندهای کمپانی فک FAAC ایتالیا

 1راهبندهای کمپانی فک FAAC از سرعت باز و بسته شدن بالایی برخوردار می باشند که از یک ثانیه به بالا قابل تنظیم است و در طول حرکت با تغییر سرعت از ایجاد هر گونه تنش و ضربه کاسته می شود.

2- راهبندهای کمپانی فک FAAC قابلیت اتصال به تجهیزات ارسال فرمان ( دیجیتال و آنالوگ ) و همچنین قابلیت فرمان پذیری و اتصال از کلیه تجهیزات ایمنی را دارا می باشند. 

3- این راهبندها دارای چشم های حسگر مانع می باشد که از برخورد احتمالی بازوی راهبند در طول حرکت با شخص و یا وسیله نقلیه می کاهد، کلاچ هوشمند سیستم نیز در اثر برخورد با مانع نیروی انتقالی به راهبند را تشخیص داده و عکس العمل مناسبی نشان خوهد داد.

4- سامانه محرکه این راهبند متشکل از یک بلوک هیدروپمپ ( پمپ روغن ) تانک روغن هیدرولیک و شیرهای مربوطه که به صورت کامل آبندی شده و متمرکز طراحی شده اند و همچنین یک عدد بازوی هیدرولیک می باشد که به دلیل استفاده دقیق و کارشناسی شده از سیستم هیدرولیک، این محصول را به طور کامل برتر و متمایز از سایر راهبندهای موجود در دنیا کرده است. 

5- استفاده از سیستم هیدرولیک باعث شده تا این محصول قابلیت استفاده مداوم را داشته باشد که در راهبندهای دیگر محدودیت تردد وجود دارد. 

6- به دلیل اتصالات غیر چرخ دنده ای موجود در این راهبندها در هنگام تصادفات کمترین آسیب به اجزای راهبند از جمله اجزای محرکه وارد می آید.

7- برد حرکت قوی و دو سرعته از مزایای این محصول می باشد به طوری که سرعت حرکت بوم در ابتدا و انتهای حرکت آهسته شده و به آرامی باز و بسته می شود. 

8- امکان نصب میله ی تا شونده در این محصول برای اماکنی که محدودیت ارتفاع دارند در نظر گرفته شده است. 

جک پارکینگ فک

سیستم های اتوماتیک FAAC ساخت کشور ایتالیا بوده و این کمپانی توانسته به ساخت بیش از چهل محصول از سیستم های اتوماتیک دست یابد و این خود نشان از معتبر بودن این کمپانی بزرگ اروپایی دارد.

کمپانی FAAC با نیم قرن فعالیت در خصوص درب های کنترلی از راه دور با 65 نمایندگی فروش دنیا در زمره کمپانی های کلاس A (درجه یک) با استانداردهای ISO 9001-2000 می باشد.

سیستم های اتوماتیک FAACسیستم های اتوماتیک FAACسیستم های اتوماتیک FAACسیستم های اتوماتیک FAAC

11 محصول مرتبط در همین شاخه: