سقف آرمسترانگ نمایش بزرگتر

سقف آرمسترانگ

محصول جدید

قابلیت اجرا یک طرح در ابعاد وسیع
طرح و رنگ گوناگون
نصب آسان
قابلیت بازدارندگی آتش
قابلیت استفاده در رطوبت بالا
عدم استفاده از چسب فرمالدهید
دارای رنگ یکدست در تمامی سطوح
زیبا و مقرون به صرفه
محصول کره جنوبی

جزییات بیشتر

افزودن به علاقه مندی

پنل های 60در60 ام دی اف با رنگبندی یک دست و زیبا مناسب برای استفاده در تمامی فضا ها میباشد. این پنلها قابلیت ایجاد یک طرح یکسان و گوناگون را در فضا دارند. پنلهای mdf براساس نیاز مشتری برش و در محل اجرا میگردد.

ویژگی های کالا:


1-تمام رنگی: دارای رنگ یکسان و در سطح و مغز محصول
2-ضد حریق: به دلیل بکارگیری رزین ضد حریق , ابن محصول مقاوم در برابر آتش می باشد.
3-مقاوم در برابر رطوبت: این محصول با داشتن مقاومت رطوبتی بالا سبب میشود که کالا در مقایسه با کالا های رایج بازار استحکام بیشتری داشته باشد.
4- بدون انتشار گاز های مضر : یکی از تنها شرکت های تولید کننده MDF در جهان است که سطح انتشار (فرمالدئید) در محصولاتش صفر است. این یکی از مهمترین ویژگی کالاهای این شرکت در مقابل رقبای صنعت MDF است. این شرکت با استفاده از فرمول مخصوص و ارگانیک رزین مصرفی خود, موجب تولید رنگی ثابت و غیرسمی در تمامی سطوح محصولات شده است.
5- هماهنگی با ابزار آلات : به دلیل چگالی بالای پانل و کیفیت عالی رزین ملامینی مصرف شده در کالا, دیگر نیازی به سمباده کاری بعد ماشین کاری نیست که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های پروژه می شود و همچنین ایده آل برای مناطق پر تردد و محیط هایی که سازه های آن امکان سائیدگی و شکستگی دارند, می باشد; زیرا بدلیل تمام رنگی بودن سطح و معز محصول, نواحی آسیب دیده به راحتی با سمباده برطرف می گردد.

آرم استرانگ

آیا می توانید دنیای اطراف خود را بدون وجود هیچ گونه رنگی تصور کنید؟ هر رنگ تأثیر فیزیکی و روحی خاصی را بر روی بیننده می گذارد و افراد واکنش های متفاوتی نسبت به رنگ های مختلف از خود نشان می دهند. محققان تاکنون نتوانسته اند یک سیستم منسجم جهانی که قادر به دسته بندی کلیه واکنش های افراد نسبت به رنگ های مختلف باشد را پایه ریزی نمایند و معتقدند که عکس العمل افراد به فاکتورهای متعددی نظیر فرهنگ، جنسیت، سن، موقعیت احساسی و ذهنی، تجربه های خاص فردی بستگی دارد. البته نوع و شدت این واکنش ها نیز منحصر بفرد است. روان شناسی رنگ ها یک شاخه نظری نیست که تنها به بخش آکادمیک محدود شود، بلکه گستره تحقیقات این حوزه در زندگی روزمره عموم مردم نمود پیدا می کند. روان شناسی رنگ ها در دنیای تجاری امروز حائز اهمیت است و می توان اظهار داشت که هر چیزی را که در اطراف خود می بینیم به گونه ای در ارتباط مستقیم با این علم است.

سقف

نگاهی به رنگ هایی که در زیر لیست کرده ایم بیندازید، چند ثانیه صبر کنید و با خود بیندیشید که هر کدام از آنها چه احساسی در شما ایجاد می کنند، بعد هم ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید واقعیت چیست. این امکان وجود دارد که با تغییر حالات درونی، ویژگی های فردی، و سایر فاکتورهای آماری برخی احساسات فردی دستخوش دگرگونی قرار گیرد. به عنوان مثال اگر کسی در اعماق اقیانوس ها گیر افتاده باشد و تا مرز غرق شدن پیش رفته باشد، به احتمال زیاد آبی به عنوان رنگ آرامش بخشی برای او به شمار نمی رود! از سوی دیگر یک دختر خانم هشت ساله از هر رنگی به جز صورتی ایراد می گیرد. حال اجازه دهید نگاهی به 8 رنگ مهم مداد رنگی داشته باشیم.

سقف ام دی اف
کاربرد رنگ ها در فضا:


قرمز:
قرمز یکی از رنگ هایی است که اکثر افراد ارتباط قوی با آن برقرار می کنند و واکنش شدیدتری نسبت به آن نشان می دهند. احساساتی نظیر قدرت، رشادت، تخطی، بر انگیختگی جنسی و هیجان به آن نسبت داده می شود. قرمز ضربان قلب را افزایش داده و میزان انرژی را بالا می برد و تنها هاله هایی از رنگ قرمز بر روی هر چیزی می تواند توجه بیننده را به آن جلب نماید. چه علامت خطر، چه روز ولنتاین، به هر حال قرمز آنجاست تا حواس شما را خود جلب کند و چشمانتان را خیره سازد.

نارنجی:
نارنجی هم می تواند واکنش های جدی را برانگیزد. افراد در برابر نارنجی دو واکنش نشان می دهند: یا عاشق آن می شوند یا از آن متنفر می شوند. نارنجی اصولا با زرق و برق، اشتعال، توانایی، انرژی، گرما، و آسایش در ارتباط است.

زرد:
زرد رنگ خوشحالی، شادی، خرسندی، و سعادتمندی است. مردم اصولاً با مشاهده این رنگ اشتیاق، وجد و سرور، انرژی، خوش بینی، نیک اندیشی، و شور را تجربه می کنند. برخی از ترکیبات و سایه های زرد می توانند فرد را از نظر ذهنی تحریک کرده و خلاقیت او را افزایش دهند، اما از طرفی برخی از ترکیب های زرد نیز وجود دارند که ممکن است سبب ایجاد ترس، وحشت، اضطراب، و نگرانی شوند.


سبز:
سبز بیشتر برای به تصویر کشیدن عناصر سمبلیک مورد استفاده قرار می گرد و بعد از آبی دومین رنگ پر طرفدار در میان عموم افراد است. سایه های طبیعی سبز حس تازگی، طراوت، نو شدن، تعادل، آرامش، و تسکین را به افراد القا می کند. ترکیب نادرست سبز ممکن است احساساتی نظیر بی حالی و ناخوشی، را در فرد ایجاد کند. به طور کلی سبز معمولاً نماد مفاهیمی نظیر: صلح، افتخار آفرینی، خوش شانسی، و باروری و حاصل خیزی است.

آبی:
در میان رنگ ها، بیشترین تعداد مردم موافقند که آبی بهترین رنگ است! شاید به آن خاطر باشد که مشاهده این رنگ سبب ایجاد هورمون های شیمیایی خاصی در بدن می شود که آرامش را ارتقا می بخشند. آبی اصولاً با احساساتی نظیر: اعتماد، اطمینان، صداقت، وفاداری، منطق، آرامش، سکون و سکوت، و توجه و تمرکز همراه است. باید توجه داشت که برخی از ترکیبات رنگ آبی اثرات پویاتر و پرتحرک تری دارند و برخی از آنها سردتر و دور از دسترس می نمایند. در برخی پژوهش ها اثبات شده که آبی توانایی کارمندان و ورزشکاران را نیز افزایش می دهد.

بنفش:
بنفش عموماً حد تعادلی میان انرژی و هیجان قرمز و آرامش و سکون آبی ایجاد می کند. گاهی برخی از سایه روشن های بنفش ذهن افراد را درگیر می کند و آنها را مضطرب کرده و از آنها افراد درون گرای افراطی می سازد و از اینرو به سوی کسب عرفان، معرفت، دانش پیش می روند.

مشکی:
مشکی یک رنگ کاملاً قدرتمند است و با خود سلطه طلبی و قدرتمندی را به ذهن القا می کند. در برخی از فرهنگ ها این رنگ افراد را به یاد از دست دادن جان عزیزانشان می اندازد.

قهوه ای:
قهوه ای احساس سادگی، طبیعی بودن، ثبات، استحکام، استواری، و پایداری را ایجاد می کند. مردم اصولا به رنگ قهوه ای اطمینان دارند و به آن اعتماد می کنند.

در زندگی روزمره با رنگ های بسیار زیاد دیگری نیز برخورد می کنیم و این موارد تنها چند نمونه از رنگ های اصلی تر بودند. رنگ ها را می توان نسبت به میزان اشباع شدگی (به این معنا که یک رنگ تا چه اندازه تیره -پر رنگ- و یا روشن-کمرنگ- هستند) و همین طور شفافیت (به این معنا که چه مقدار مات و براق هستند) نیز به گروه های دیگری تقسیم کرد.

نوشتن یک نقد

سقف آرمسترانگ

سقف آرمسترانگ

قابلیت اجرا یک طرح در ابعاد وسیع
طرح و رنگ گوناگون
نصب آسان
قابلیت بازدارندگی آتش
قابلیت استفاده در رطوبت بالا
عدم استفاده از چسب فرمالدهید
دارای رنگ یکدست در تمامی سطوح
زیبا و مقرون به صرفه
محصول کره جنوبی

30 محصول مرتبط در همین شاخه: