طراحی داروخانه

موضوع: طراحی طراحی داروخانه

موقعیت: تهران

طراحی قبل از انجام کار- طراحی منحصر به فرد سقف

سه بعدی سازی و تغییر طرح

ایده های جدید در طراحی

جزییات بیشتر

داروخانه سوم خرداد واقع در خیابان شیخ بهایی تهران، طرح سه بعدی خاصی را در سقف این داروخانه طراحی و شبیه سازی نمود. این طرح متشکل از مکعب هایی با طول و عرض یکسان و با ارتفاع های متفاوت زیبایی خاص و چشمگیری را در سقف پدیدار کرده است.

 بنیان گروه کارا از سال ۱۳۸۱ با ورود به عرصه طراحی، نظارت و اجرای ساختمان شکل گرفت که با گذشت زمان و انجام پروژه های عمرانی مختلف به عنوان مجری، محاسب، مشاور و نماینده کارفرما با کسب تجربه فراوان توانست از جایگاه خوبی در صنعت ساختمان برخوردار شود. نظارت بر طرحهای دانشگاهی، اجرای پروژه های ملی و عمرانی در سطح کشور و همکاری با شهرداری تهران از اهم این تجربیات می باشد.

 بخش طراحی و دکوراسیون کارا 365 در زمینه طراحی های معماری و سازه، طراحی و اجرای تخصصی دکوراسیون داخلی، بازسازی بناهای فرسوده، طراحی نما طراحی،نمای ساختمان،3D پروژه ها،شبیه سازی،طراحی دکوراسیون داخلی، معماری داخلی، انیمیشن سه بعدی از جمله فعالیت های گروه کارا میباشد و تا به امروز موفق به انجام پروژه های بسیاری در زمینه های فوق شده است. در این میان مفتخر است به همکاری با سازمانها، ارگانها و شرکت های مختلف و همچنین همکاری های شخصی بیشماری در بخش های مسکونی، اداری، تجاری، بازسازی، مسجد، آمفی تاتر، اتاق کنفرانس، ساختمان ها اعم از مسکونی و ویلایی، و طراحی و اجرای نما نیز داشته است.

کارا365 به یاری گروه طراحان حرفه ایی و با تجربه و تیم اجرایی متخصص و کارآزموده سعی بر آن دارد آنچه از خود بر جای میگذارد برجسته و کم نظیر باشد، دراین راستا به یاری ایزد منان قصد دارد دراهداف آتی خود بر روی ساخت و سازهایی با کمترین عیب و نقص ساختاری و بصری تمرکز نماید. چرا که نقص ها زمانی پدیدار میشود که کاربر در حین استفاده از فضا به علت خطا در طراحی و بعضاً اجراهای نادرست، دچار مشکل شود.

ما همواره بر این اصل اعتقاد داریم که هر بنایی که طراحی و ساخته می شود برای فعالیت های انسانی برنامه ریزی میگردد بنابراین بررسی دقیق عادات و روشهای زندگی اشخاص حتی شناخت حالات روحی آنها در جهت ارائه بهترین روش های طراحی و ساخت حائز اهمیت است.داشتن برنامه مدون برای مشتری از ضرورت های کاری میباشد. برای هر پروژه گروهی متشکل از طراح و مجری عهده دار انجام کارهای مشتری با توجه به خواسته ها او می باشد. ارایه محصول و طرح مناسب با توجه به بودجه و سرمایه مشتری، خدمات پس از فروش مناسب، راهنمایی مشتری برای رسیدن به هدف، زمانبندی کار و اجرای به موقع پروژه از جمله فرایند تکمیل پروژه میباشد.

نوشتن یک نقد

طراحی داروخانه

طراحی داروخانه

موضوع: طراحی طراحی داروخانه

موقعیت: تهران

طراحی قبل از انجام کار- طراحی منحصر به فرد سقف

سه بعدی سازی و تغییر طرح

ایده های جدید در طراحی

13 محصول مرتبط در همین شاخه: