فلکسی ودد 5 میلیمتر

محصول جدید

ضخامت: 5 میلیمتر

ابعاد:1.22*2.44 متر

مقاومت در برابر آب 

مقاومت در برابر خورشید

خمش و انعطاف بسیار بالا

قابلیت رنگ پذیری

قابلیت روکش

تحمل وزن بالا

ایجاد طرح دلخواه

جزییات بیشتر

افزودن به علاقه مندی

صنعت چوب در ایران و سراسر دنیا دارای قدمت فراوان و زیادی میباشد. کار با چوب لذت فراوان و مصنوعات چوبی دارای ارزش بالایی دارند. یکی از مشکلات فراوانی که در ساسر جهان با آن مواجه هستند درست کردن اشکال قوس و منحنی با چوب میباشد. به طوری که یا میبایست هزینه گزافی بابت درست کردن شکل منحنی با چوب نمود و یا از متریال های جاگزین مصنوعی و طرح چوب استفاده نمود. از این رو کار با چوب را کمی دشوار می نمود.

حال می توان به راحتی گفت که دیگر نه نیازی به هزینه گزاف هست و نه دیگر نیاز به استفاده از تولیدات پلاستیکی و طرح چوب، زیرا چوب های منحنی و منعطف کار را برای همگی آسان نموده است.

این چوب ها در سه ضخامت 3، 5 و 8 میل به بازار آورده و به راحتی خم و شکل مورد نظر را به خود میگیرند.

مزایای این محصول مقاومت بالا در برابر اب، گرما، آفت چوب، تحمل وزن بالا، شکل پذیری فوق العاده حین اجرای کار،قابلیت رنگ پذیری زیاد و روکش شدن و استحکام بسیار زیاد و وزن پایین می باشد.

روش های خم کردن چوب در ایران
1-بخار دهی یا جوشاندن چوب به ازای هر سانتی متر مربع 15 دقیقه با رطوبت 20 تا 25 درصد
2-بخار دهی یا جوشاندن چوب به ازای هر سانتیمتر مربع 30 دقیقه با رطوبت کمتر از20 درصد که از خمش پذیری نا موفقی برخوردارند
3-استفاده از مواد شیمیایی که هم برای تولید کننده محصول هم برای مصرف کننده خطرات جدی بر جای خواهد گذاشت
4-استفاده از امواج مایکروویو که خود به نفسه کار خطرناکی برای تولید کننده  و اشخاص که در معرض این امواج قرار دارند می باشدخم کردن ام دی اف  قطعات و صفحات ام دی اف به چند روش انجام می شود:
شیار زنی
لبه چسبانی
سوراخ کاری

که هر کدام از این کار ها هم از استحکام طرح کم کرده است هم وقت بسیار می برد در حالی که با استفاده از صنعت فلکسی وود شناخته می شود تمام این امور به راحتی انجام شده زیرا این چوب تا قبل از اجرا به راحتی حالت منحنی و گرد به خود می گیرد، علاوه بر این قابلیت روکش کردن برای استفاده در کابینت و کمد برای طرح های گرد و دایره ای دارد که هر هنرمند خوش ذوقی را در صنعت مبل، میز، صندلی،سقف کاذب، کمد،کابینت، طراحی داخلی و حتی نمای چوبی ساختمان تحریک و تشویق به نوآوری و ابداع می کند.
لذا ما با توجه به جدید بودن این محصول و استقبال شدید آن در دنیا و خلع  آن در ایران بر آن شدیم تا این محصول را در ایران عرضه کنیم تا با صرفه جویی در وقت هزینه تمام شده برای مصرف کننده کاهش یابد و هم کیفیت و استحکام محصول چندین برابر افزوده شود، به علاوه با وزنی کمتر از ورق های چند لایه یا  ام دی اف  یا هر محصول دیگر، و این در حالی است که در روش های فوق محصول نهایی نسبت به آب حساس بوده و اب دشمن واقعی محصول است، این در حالی است که چوبهای فلکسی مقاوم در برابر اب بوده و عمر محصول نهایی به مراتب بالاتر از دیگر محصولات می باشد

نوشتن یک نقد

فلکسی ودد 5 میلیمتر

فلکسی ودد 5 میلیمتر

ضخامت: 5 میلیمتر

ابعاد:1.22*2.44 متر

مقاومت در برابر آب 

مقاومت در برابر خورشید

خمش و انعطاف بسیار بالا

قابلیت رنگ پذیری

قابلیت روکش

تحمل وزن بالا

ایجاد طرح دلخواه

2 محصول مرتبط در همین شاخه: