پشم سنگ روکش توری WM

محصول جدید

بسته بندی: شرینک رپ

مناسب برای: برای عایق کاری سطوح مسطح و منحنی در صنایع

جزییات بیشتر

پشم سنگ با روکش توری بیشتر در صنایع کاربرد دارد. پشک سنگ پس از منسجم شدن با سیم نسوز به توری دوخته می شود. توری مورد مصرف در این محصول از نوع گالوانیزه با چشمه های شش ضلعی با شبکه یک اینچ است. از خصوصیات بارز این محصول انعطاف پذیری فوق العاده و سهولت نصب آن می باشد. نوعی از این محصول به صورت دو طرف توری به عنوان سفارش مخصوص قابل تولید است.

محصولات گروه WM در دو نوع WM1 و WM2 تولید می شوند. نوع WM2 محصول مخصوصی است که می توان آن را در دمای بالاتر به کار گرفت و مشخصه آن نسبت به WM1 رنگ قهوه ای تیره یا سیاه است.

مشخصات

  • طول: 5 متر
  • عرض: 120 سانتی متر
  • ضخامت: 30 تا 100 میلی متر
  • نوع بسته بندی: شرینک رپ
  • وزن مخصوص: 80- 100-120 و 130 کیلوگرم بر متر مکعب
  • موارد کاربرد: عایق پشم سنگ با روکش توری برای عایق کاری سطوح مسطح و منحنی در صنایع- لوله های با قطر بزرگ – کوره ها – گرم خانه ها – اگزوز توربین ها و دودکش های بلند مورد استفاده قرار می گیرند

نوشتن یک نقد

پشم سنگ روکش توری WM

پشم سنگ روکش توری WM

بسته بندی: شرینک رپ

مناسب برای: برای عایق کاری سطوح مسطح و منحنی در صنایع

درباره تولید کننده محصول

پشم سنگ ایران

شركت ما از گروهي از افراد با‌تجربه تشكيل شده كه همواره در پي يافتن روش‌ها و فرصت‌هاي نوين براي ارائه خدمات بهتر به مشتريان هستند. اميدواريم كه اين معرفي كوتاه و اطلاعات داده شده مفيد واقع شوند. ما طيف وسيعي از محصولات را مطابق با احتياجات شما عرضه مي‌كنيم.
براي درخواست‌هاي اختصاصي‌تر ما با شما همكاري خواهيم كرد تا نيازهاي خاص شما را برآورده سازيم. ما هميشه آماده پاسخگويي به سوالات شما هستيم.

شركت پشم سنگ ايران ،  به عنوان تنها دارنده سيستم مديريت كيفيت مبتني بر استاندارد های ایزو در طراحي، توسعه، توليد و عرضه انواع عايقهاي پشم سنگ با خواص و كاربردهاي مختلف در ايران، افتخار مي كند كه در مدت 45 سال گذشته تقريبا به همه صنايع كشور خدمت كرده است و با كسب تجربه و آگاهي همه جانبه اكنون مي‌تواند در كنار تامين احتياجات روبه  رشد بازار، در امور اجرايي و مشاوره هم حضوري موثر داشته باشد و براي عايق كاري در طرح‌هاي صنعتي و مسكوني پيشنهادهاي مناسب را ارائه دهد.
يكي از افتخارات ما اين است كه تمامي ماشين آلات ما در ايران و به دست مهندسين و كاركنان ايراني طراحي و ساخته شده اند. اين افتخار در محصول نهايي و كيفيت خدمات ارائه شده به مشتريان هم خودنمايي مي كند.


شركت پشم سنگ ايران، اولين دارنده ISO / TS 29001:2007 / ISO 9001:2008 از سال 1378 تاكنون، تامين كننده عايق با كيفيت بالا در صنايع و ساختمان بوده است و به دليل دارا بودن محدوده دماي كار بالا به عنوان عايقي منحصر به فرد مطرح بوده است.

كنترل كيفيت:

اين شركت با بهره گيري از متخصصان توانمند در امر توليد و كنترل كيفيت، توانايي توليد محصولاتي تماما مطابق با استانداردهاي ASTM مربوط به بخش الياف معدني و استاندارد ملي 8116 را داشته و با استانداردهاي جهاني نظير استانداردهاي بازرسي كيفي در كليه مراحل توليد محصول از ورودي مواد اوليه، توليد، تا نحوه انبارش و بارگيري نظارت خود را بر كيفيت محصول دارد.

تيم كيفي شركت پشم سنگ ايران متشكل از سه گروه مي باشد:

  1. واحد كنترل كيفيت، كه وظيفه بازرسي اقلام وروذي، بازرسي مستقيم از محصولات حين توليد و نمونه گيري ساعت به ساعت بر اساس طرح نمونه گيري با AQL مورد نظر از خط توليد و سپس رد يا پذيرش محصولات توليد شده در آن بازه زماني مشخص را بر عهده دارد.
  2. آزمايشگاه، كه وظيفه انجام آزمايش هاي غير مستقيم و زمان بر، نظير پايداري ابعادي در دما و رطوبت مشخص، تنش فشاري، مقاومت كششي عمود بر سطح، بار متمركز، ضريب رسانايي حرارتي، ضريب مقاومت در برابر نفوذ بخار آب، سفتي ديناميكي، قابليت فشردگي، خزش فشاري، ضريب جذب صدا و ميزان پايداري در برابر آتش را داشته كه بسياري از آزمايشات در محل آزمايشگاه كارخانه و تعدادي نيز از طريق قرارداد با آزمايشگاه همكار انجام مي پذيرد.
  3. تضمين كيفيت؛ اين واحد وظيفه حفظ و نگهداري سيستم مديريت كيفيت، اخذ گواهي نامه ها و نشان هاي استاندارد، تحليل عدم انطباق هاي پيش آمده، رسيدگي به شكايات مشتريان و انجام بازرسي هاي ميداني از محل را بر عهده دارد.

و در پايان شركت پشم سنگ ايران با كنترل و ايجاد تعادل بين واحد توليد و كنترل كيفيت و همچنين ارزيابي تامين كنندگان مواد اوليه توانسته روند روبه رشد خود را در جهت تامين كيفيت برتر و رضايت هرچه بيشتر مشتريان حفظ نمايد.

4 محصول مرتبط در همین شاخه: