سرویس کامل زمرد نمایش بزرگتر

سرویس کامل زمرد

محصول جدید

سرویس کامل شامل : روشوئی با پایه سایزهای 59 و 65، توالت فرنگی دو تکه عمودی و افقی ، بیده، اکسسوری
محصول درجه یک ایرانی

جزییات بیشتر

مروارید، افتخار جهانی برای هر ایرانی

شركت كارخانجات چینی بهداشتی مروارید با نام های تجاری مروارید و Plus‌ پیشگام صنعت چینی بهداشتی كشور است.
اولیت های این مجموعه:

حفظ محیط زیست - آلودگی آب

آلودگی هوا

كاهش مصرف آب

شركت مروارید از سال 1368 فعالیت خود را با ظرفیت تولید 3000 تن در سال در شهرك صنعتی یزد شروع كرد. مروارید اكنون، با به كارگیری دانش فنی روز، مواد اولیه مرغوب و سیستم های كنترل كیفیت TQM و همچنین با برخورداری از پیشرفته ترین تكنولوژی دیجیتالی ربات، Low Pressure و High Pressure Casting توانسته تولیدات خود را به بیش از سه برابر، معادل  10000 تن در سال افزایش داده و مرزهای تولیدات  ملی راپشت سر گذارد.

شركت مروارید، به عنوان نخستین واحد صنعتی چینی بهداشتی ایران، مفتخر به اخذ گواهینامه ISO9001/2008  از كشورهای فرانسه و آلمان می باشد و همچنین موفق به دریافت گواهی نامه های استاندارد SASO جهت صادرات به كشور عربستان و SONCAP جهت صادرات به كشور نیجریه گردیده است. مروارید، همچنین به دریافت استاندارد محیط زیست ISO 14001/2004 و نیز OHSAS 18001 نائل آمده است.

شركت مروارید پس از 22 سال به عنوان تولیدكننده خوشنام و نیز، صادركننده نمونه، مرزهای متعارف تجارت را درنوردیده است و با اعتلای نام و جایگاه ایران، محصولات خود را هم تراز با دیگر محصولات جهانی با كیفیت و زیبایی یكسان، به ایران و جهانیان عرضه می كند.

چینی بهداشتی مروارید با درك روند متغیر ارزش های اجتماعی و پیامد های جهانی شدن و همچنین رقابت فزاینده در بازار، نام تجاری Plus‌ را بوجود آورد تا با كسب خشنودی خریداران، به عنوان ارزشمند ترین سرمایه شركت، همچنان در صدر باقی بماند.

Plus اولین برند خارجی تحت لیسانس شركت كارخانجات چینی بهداشتی مروارید است كه با نظارت این شركت و با همكاری دیگر شركت های بین المللی تولید می شود.

محصولات این برند با طراحی منحصر بفرد، كیفیت و زیبایی بی نظیر و كاركرد مطمئن، با درجه بندی یكسان، اهداف ما را در تأمین خواسته های مصرف كنندگان برآورده می كند.

مدیران و كاركنان مروارید امیدوارند با عرضه محصولات این برند به بازار، رسالت خود را در ارائه خدمات  شایسته به جامعه ایرانی به انجام رسانند.

نوشتن یک نقد

سرویس کامل زمرد

سرویس کامل زمرد

سرویس کامل شامل : روشوئی با پایه سایزهای 59 و 65، توالت فرنگی دو تکه عمودی و افقی ، بیده، اکسسوری
محصول درجه یک ایرانی

28 محصول مرتبط در همین شاخه: