ارتفاع دهنده کف کاذب نمایش بزرگتر

ارتفاع دهنده کف کاذب 11 سانتی متری

محصول جدید

قطعه ارتفاع دهنده از جنس ABS گرید A و قابل بازیافت

ارتفاع 11 سانتی متر

کد کالا k8409001

طرح لگراند Legrand

نصب سریع و آسان

قابلیت افزایش ارتفاع از ۱۲ تا ۶۷ سانتی متر

ساخت ایران

25 سال گارانتی

جزییات بیشتر

کف کاذب

کف کاذب چیست؟

کف کاذب نام کالائی است که به قرینه سقف کاذب نامگذاری شده و به کفی اطلاق می گردد که کف اصلی سازه ساختمانی نیست و جهت افزایش ارتفاع محل تردد به کمک پایه هائی بر کف اصلی طبقات نصب شده است.

قیمت کف کاذب

ترجمه صحیح نام این کالا ” کف بلند شده ” می باشد که دلیل بکارگیری آن عموماً جهت پوشش حجم زیادی از کابلها و تأسیسات است که در بعضی از اماکن بکار می رود. از آن جمله می توان از اطاقهای کنترل و فرمان مراکز کامپیوترهای سرور، پستهای برق و مخابرات، برجهای کنترل، اطاقهای قرنطینه و غیره نام برد.

کف کاذب چیست

کف کاذب باید خاصیت جذب الکتریسته ساکن را داشته باشد و از نوع هادی جریان الکتریسته باشد. یک سیم ارت مستقیما از کف کاذب به شین ارت متصل می شود. هدایت الکتریسته ساکن به چاه ارت باعث افزایش طول عمر تجهیزات الکتریکی میشود.

چرا کف کاذب؟

این شرکت با سابقه قریب به ۱۵ ساله خود در صنعت IT کشور، از سال ۱۳۹۲ خط تولید خود را با تولید کف کاذب گالوانیزه در ایران، طبق استانداردهای آمریکا و نظیر به نظیر محصولات اروپایی (لگراند فرانسه) شروع کرده است. کف کاذب این شرکت جدید ترین و پر کاربردترین نوع کف کاذب در ایران، ویژه مراکز داده- دیتاسنتر ها و مراکز تجاری و اداری و سایت های مخابراتی می باشد. کلیه قطعات در کارخانه طبق نظامنامه مدیریت کیفیت (استاندارد CE اروپا ونیز استاندارد ISO 9001 و ISO 14001 ) تولید شده است و آزمایشات انجام شده برروی کلیه محصولات طبق دستورالعمل استاندارد انجمن آمریکا و نیز آزمایشگاه رازی ایران انجام می گردد.

تولید کننده کف کاذب

شرکت فروش کف کاذب

ظرفیت تولید ماهانه کف کاذب در کارخانه این شرکت   ۱۰۰۰ متر مربع می باشد. که ظرفیت تولید روزانه تایل حدود ۱۵۰۰ عدد و پایه ۱۰۰۰ عدد به صورت همزمان می باشد. میزان نصب ۵۰ الی ۱۰۰ متر مربع در روز است که البته بستگی به محل نصب و شرایط کار متغیر می باشد. مهندسین و مدیران خط تولید این محصول با تحقیقات ۱ ساله قبل از تولید و بررسی معایب و مزایا محصولات تولید شده و وارد شده در ایران و همچنین حساسیت جهت مواد اولیه مورد استفاده در تهیه و تولید این محصول سعی بر این داشته که با تولید محصولی با کیفیت نیاز سازمانها و ادارات و دیگر مراکز IT را رفع و همچنین گامی موثر در جهت استاندارد سازی زیر ساختهای مراکز IT و مخابراتی کشورمان بردارد.

از ویژگی های کف های کاذب این شرکت به موارد زیر می توان اشاره کرد:

1-تایل های کف های کاذب این شرکت از جنس گالوانیزه گرید A می باشد در دو ابعاد 22.5×22.5 و cm 45×45 

2-یکی از مهمترین مسائل در انتخاب کف کاذب، تحمل وزن بالا می باشد که طبق آزمایشات انجام شده و تاییدیه های گرفته شده بر روی کف های کاذب این شرکت در آزمایشگاه متالوژی رازی تایل های این شرکت قابلیت تحمل وزن تا یک تن و پایه ها تحمل وزن تا 1.5 تن را به صورت نقطه ای دارا میباشند.

3-طبق استاندارد کف کاذب باید خاصیت جذب الکتریسیته ساکن را داشته باشد و از نوع هادی جریان الکتریسیته باشدکه جهت جذب الکتریسته ساکن می بایست یک عدد سیم ارت مستقیما از کف کاذب به شین ارت متصل شود که کف های کاذب این شرکت   با داشتن قطعه ای به نام ارتینگ تایل این مشکل را رفع نموده و مطابق با استاندارد می باشد.

 کف کاذب لگراند

 

 

4-در سیستم کابل کشی از کف به دلیل حجم متفاوت کابل کشی و لوله گذاری و یا استفاده از سینی کابل در ساختمانهای مختلف کف های کاذب می بایست قابلیت تغییر ارتفاع را داشته باشند که کف های کاذب با داشتن قطعه ای به نام قطعه ارتفاع دهنده امکان داشتن ارتفاع از 12 سانت تا 56 سانت به صورت هر 11 سانت به 11 سانت را به کاربر می دهد.

 نمایندگی کف کاذب

5-یکی از مشکلات و دغدغه های کاربران در پیاده سازی کف کاذب، این است که به مرور زمان پس از استفاده و راه رفتن بر روی کف های کاذب به دلیل اینکه پایه ها بر روی زمین پیچ و رولپلاک شده است، پیچ ها هرز شده و این امر باعث ایجاد لغزش و غیر استیبل بودن کف کاذب در هنگام راه رفتن می شود اما به دلیل طراحی منحصر به فرد و استفاده از مواد P.P در پایه های کف کاذب این شرکت   این مشکل رفع شده است.

 

6-از دیگر مشکلات و دغدغه های کاربران در استفاده از کف کاذب، ایجاد خرابی در کف ساختمانهایشان می باشد که باز هم این مشکل توسط کف کاذب این شرکت   به دلیل استفاده نشدن از پیچ و رولپلاک در کف، رفع گردیده است.

 

7- امکان استفاده از باکس کفی جهت تجهیز نمودن کف به پریزهای برق و شبکه و تلفن و غیره

 

8-کمترین نیاز به برش کاری به دلیل داشتن متعلقات مختلف و نصب سریع و آسان لازم به ذکر است که مدت زمان اجرای پروژه نسبت به دیگر کف های کاذب موجود در بازار به دلیل عدم استفاده از ابزار آلات و پیچ و رولپلاک نصف مدت زمان دیگر برندهای می باشد.

 نحوه نصب کف کاذب                   

9-از دیگر مشکلات کاربران در استفاده از کف کاذب، وزن تحمیلی و وارده از کف بر روی ساختمانهای آپارتمانی می باشد که وزن زیاد کف کاذب باعث ریزش سقف ساختمان نشود که کف های کاذب این شرکت وزنی معادل 20 کیلوگرم در هر متر مربع را به ساختمان متحمل می کند که وزن کم کف کاذب این شرکت باعث از بین رفتن دغدغه کاربران شده است.

 

10-قابلیت پوشش با موکت، فرش، پارکت، سنگ و غیره

 

11-قابلیت تنوع رنگ در متراژهای بالاتر از 100 متر البته لازم به ذکر است که استفاده از رنگ به دلیل غیر استاندارد بودن پیشنهاد نمی گردد.

 کف کاذب لگراند

12-کف های کاذب این شرکت را به دلیل جمع آوری ساده و راحت می توانید بدون متحمل شدن هزینه مجدد به راحتی از مکانی به مکان دیگر انتقال دهید و استفاده مجدد نمایید.

 

13-امکان نصب در تمامی مکان ها از جمله: اتاق سرورها، دیتاسنترها، مراکز مخابراتی، هتل ها، بیمارستانها، ادارات، مراکز تجاری و اداری، بانکها و موسسات، خانه ها و برج های مسکونی، شرکت های خصوصی و غیره

 

14-کف کاذب این شرکت دارای 25 سال گارانتی می باشد.

نوشتن یک نقد

ارتفاع دهنده کف کاذب 11 سانتی متری

ارتفاع دهنده کف کاذب 11 سانتی متری

قطعه ارتفاع دهنده از جنس ABS گرید A و قابل بازیافت

ارتفاع 11 سانتی متر

کد کالا k8409001

طرح لگراند Legrand

نصب سریع و آسان

قابلیت افزایش ارتفاع از ۱۲ تا ۶۷ سانتی متر

ساخت ایران

25 سال گارانتی

29 محصول مرتبط در همین شاخه: