ام دی اف نمایش بزرگتر

ام دی اف فارسکو مدل 1000

محصول جدید

 • عدم نیاز به سمباده کاری

 • عدم انتشار گاز فرمالدهید

 • قابلیت بازدارندگی آتش

 • قابلیت استفاده در رطوبت بالا

 • عدم استفاده از چسب فرمالدهید

 • دارای رنگ یکدست در تمامی سطوح

                    

              

جزییات بیشتر

افزودن به علاقه مندی

تا به حال پردازش های قابل اجرا بر روی MDF های موجود بسیار محدود بوده زیرا مغز MDF های موجود خام است و به همین دلیل استفاده از وکیوم یا روکش و نوار PVC ضرورت دارد. شاید برای شما پیش آمده باشد که در زمینه اجرای یک طرح بر روی MDF بعضی جاهای طرح را نمیشود نوار PVC زد و یا رنگامیزی طرح مقرون بصرفه نیست و کار دلچسب در نمی آید.

حال سوال اینجاست که آیا یک نوع MDF هست که این محدودیت ها را نداشته باشد ؟ یک نوع MDF که نیاز به روکش و نوار PVC و رنگامیزی نداشته باشد !!! یک نوع MDF که دکوراسیون داخلی را متحول کند و دست دیزاینر ها را باز بگزارد تا هر طرحی که میخواهند را اجرا کنند !!! راه حل این مسئله پیش ماست...

پانل های رنگی FORESCO در کنار کیفیت های چوب طبیعی از مزیت هایی چون همگونی در فرم و سازگاری بالا رنگ و بافت منحصر بفرد برخوردار است و همچنین یکسان بودن رنگ و بافت پانل ها در سطح و میانه محصول از جمله ویژگی های شاخص این کالا می باشد. کیفیت هر پانل توسط کارشناسان آزمایش شده و سپس طراحی می شود به گونه ای که بتواند در زمان طولانی حتی در فرایندهای دشوار کارخانه ای ماندگاری خود را حفظ کند. از دیگر ویژگی های بارز این کالا ترکیب بسیار کم فرمالدئید بکار رفته در چوب بوده که موجب منحصر به فرد شدن این محصول در جهان شده است. فرمالدئید از جمله مواد سمی در صنعت چوب است که سعی در کاهش مقدار آن در رزین مرفی شده است,

در این زمینه شرکت فارسکو توانسته است برای اولین بار پانل های MDF بدون سطح انتشار فرمالدئید را در اختیار مرف کنندگان قرار دهد و سلامتی را همراه با رنگ های متنوع و زنگیتان اضافه نماید. از جمله ویژگی های قابل ذکر برای این محصول مقاومت در برابر رطوبت و بازدارندگی از گسترش آتش است که موجب افزایش کاربرد آن در محیط های خاص شده است. پانل های رنگی فارسکو  با پردازش های گوناگون از جمله طرح برجسته,حکاکی لیزری,منبت کاری,حکاکی سه بعدی و تکنیک های Sand Blast/UV/LPM Laminating به نقش های زیبا و چشم نواز تبدیل و دلیلی دیگر برای گسترش کاربرد این محصول شده است.

ویژگی های کالا:

1-تمام رنگی: دارای رنگ یکسان و در سطح و مغز محصول

2-ضد حریق: به دلیل بکارگیری رزین ضد حریق فارسکو, ابن محصول مقاوم در برابر آتش می باشد.

3-مقاوم در برابر رطوبت: این محصول با داشتن مقاومت رطوبتی بالا سبب میشود که کالا در مقایسه با کالا های رایج بازار استحکام بیشتری داشته باشد.

4- بدون انتشار گاز های مضر : شرکت فارسکو یکی از تنها شرکت های تولید کننده MDF در جهان است که سطح انتشار (فرمالدئید) در محصولاتش صفر است. این یکی از مهمترین ویژگی کالاهای این شرکت در مقابل رقبای صنعت MDF است. این شرکت با استفاده از فرمول مخصوص و ارگانیک رزین مصرفی خود, موجب تولید رنگی ثابت و غیرسمی در تمامی سطوح محصولات شده است.

5- هماهنگی با ابزار آلات : به دلیل چگالی بالای پانل و کیفیت عالی رزین ملامینی مصرف شده در کالا, دیگر نیازی به سمباده کاری بعد ماشین کاری نیست که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های پروژه می شود و همچنین ایده آل برای مناطق پر تردد و محیط هایی که سازه های آن امکان سائیدگی و شکستگی دارند, می باشد; زیرا بدلیل تمام رنگی بودن سطح و معز محصول, نواحی آسیب دیده به راحتی با سمباده برطرف می گردد.

نوشتن یک نقد

ام دی اف فارسکو مدل 1000

ام دی اف فارسکو مدل 1000

 • عدم نیاز به سمباده کاری

 • عدم انتشار گاز فرمالدهید

 • قابلیت بازدارندگی آتش

 • قابلیت استفاده در رطوبت بالا

 • عدم استفاده از چسب فرمالدهید

 • دارای رنگ یکدست در تمامی سطوح