طراحی و اجرای پنجره های ترمال بریک - پروژه قم

محصول جدید

نام کارفرما :آقای احمدخاني

موقعيت پروژه:قم

تعداد آيتم ها:314

متراژ درب پنجره: 444.23 مترمربع

جزییات بیشتر

استفاده از مقاطع اختصاصی

بهره مندی از تولیدات اختصاصی و سرآمد آنان مقاطع پروفیل اختصاصی ماحصل تلاش مداوم متخصصین در تولید پروفیلهای مصرفی این شرکت است. بر اساس دانش و تجربه دفتر فنی هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا انواع مقاطع این مجموعه به صورت بومی طراحی شده و این طرح ها تماما مورد تائید شرکتهای مطرح اروپایی میباشد.

مواد اولیه با کیفیت

هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا همیشه کیفیت را هدف تولید دانسته و از این رو جهت تهيه مواد اوليه خود در تمام مراحل توليد و خدمات با دقت نظر عمل مینماید. تهیه مواد اولیه از مرغوبترین انواع آن از جمله مهمترین گامهای تولید کیفی است، بیلتهای مصرفی که ماده اولیه تولید پروفیل آلومینیومی میباشند با آلياژ 6063AA و از خوشنامترین برندهاي بازار تامين ميگردد.

مواد اولیه با کیفیت

قالبهایی با کیفیت جهانی

قالبهای تولید مقاطع اختصاصی هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا ساخته شده در شرکتهای مطرح اروپایی است. دقت بالا و کیفیت تولید از ویژگیهای مهم این قالب هاست.

قالبهای مصرفی پس از تستهاي مختلف با نرم افزار هاي شبيه سازي توليد و آماده نصب روي دستگاه پرس اكستروژن ميشود برای تولید پس از طی مراحل مختلف آماده نصب بر روی دستگاه اکسترد میباشند

قالب هایی با کیفیت جهانی

اکسترود با بهترین دستگاهها

کیفیت در تولید ایجاب میکند تا هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا  از برترينهاي صنعت در توليد خود بهره گيرد. اکسترود پروفیل ها از مهمترین اقدامات در تولید درب، پنجره و نما است.

هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا اکسترود مقاطع خود را با دستگاههای اتوماتیک پرس و پولر هوشمند انجام میدهد و كارشناسان كنترل كيفي شركت با بازرسی قبل و حین انجام تولید با بهره مندی از ابزارهاي دقيق سنجش ديجيتالي از کیفیت تولید اطمینان حاصل مینماید.

عملیات کوئینچ برای افزایش سختی

جهت افزایش سختی پروفیلهای مصرفی طی عملیاتی به صورت یکباره پروفیل سرد میگردد، این عملیات را کوئینچ میخوانند، انجام این اقدام در کیفیت پروفیل به صورت مستقل اثر دارد.

هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا خود را موظف میداند که در جهت افزایش کیفیت محصولات نهایی از این روش استفاده نماید تا در مرحله اجرا پروفیل از سختی مناسبی و استاندار برخوردار باشد

عملیات ایجینگ برای سختی يکنواخت پروفیل

جهت ایجاد سختي یکنواخت در طول پروفیل در کوره های مخصوصي عملیات ایجینگ انجام میشود.

ایجینگ کردن، پروفیل را در مقابل ضربه های سبک و سنگین مقاوم میسازد كه در طولاني مدت جهت آب بندی و هوابندی بسیار مهم است.

پروفیل

بهره مندی از بهترین کیفیت رنگ با تنوع بالا

محصولات هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا را با رنگ بندیهای متنوع میتوانید سفارش دهید. محصولات آلومینیومی این مجموعه با تعدد رنگ نیز همراه است.

تنوع رنگ ها در سیستم دکورال، آنادایز و رنگهای پودری یا پادرکوتینگ برای محصولات باعث ایجاد قدرت انتخاب برای مشتریان شرکت میگردد.

تنوع رنگ

رنگهاي آنادایز

به مجموعه عملیات و اقدامات صنعتی گفته میشود که به تشکیل یک لایه نازک اکسیدی بر روی پروفیلهای آلومینیومی منجر میگردد. این اقدام باعث افزایش سختی فیزیکی، مقاومت در برابر خوردگی و ایجاد نمای تزئینی بهتر میگردد.

با توجه به آن که آلومینیوم امکان بالای اکسید شدن در محیط را دارد، آنادایز و البته ضخامت مناسب آن بهترین راهکار برای جلوگیری از اکسید شدن میباشد.

رنگهای آنادایز با آن که از استحکام و ماندگاری بالایی برخوردارند ولی تنوع زیادی را در بر نمیگیرند .

رنگ های آنالیزی

روش پودری

نوع دیگری که برای رنگ در صنعت درب و پنجره استفاده میشود روش الکترواستاتیک پودری است که پادرکوتینگ نیز نامیده میشود، شاید از مهمترین ویژگیهای این نوع رنگ تنوع بالای آن باشد، تمامی مراحل به صورت اتوماتیک انجام شده و با سیستم هوشمند کنترل میگردد، برای این کار لازم است پروفیلها با قرار گرفتن در وانهای مخصوص با محلول شستشو داده شود و در دو مرحله بعد توسط دستگاه عملیات اچ سرد و اچ گرم انجام پذیرد. در مرحله بعد مجددا شستشو با آب انجام میشود و در وان آنادایز وارد شده و سپس تمامی سطح به صورت کاملا یکنواخت و بر اساس بادار شدن ذرات، رنگ پوشیده میشود، مرحله آخر قرار گرفتن پروفیل در کوره رنگ است.

رنگ پودری

رنگهای دکورال

در این سیستم تنوع طرح عامل اصلی انتخاب مشتریان است، با این روش سطح پروفیل از برگه هایی از طرح مورد نظر پوشیده شده و پس از ورود در کوره باعث ثبات آن بر روی پروفیل میگردد

کنترل پروژه

از دیگر ویژگیهای هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا ، انجام اقدامات لازم برای مديريت پروژه ها در تمامی مراحل از تامین مواد اولیه تا چگونگی و کیفیت خدمات پس از فروش ميباشد، در هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا واحدی مجزا تمامی عملکرد را بررسی و گزارشات لازم را به واحدهای مختلف ارائه میکند

کنترل پروژه

آزمایشهای منظم

معیار کیفیت برای هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا، محک در آزمایشگاه است، ما با استفاده از انواع دستگاه ها و ابزارها، مواد اوليه و همچنين محصول نهايي را مورد بررسي قرار ميدهيم. برخی از این آزمایشها در محیط آزمایشگاهی و برخی توسط وسایل مدرن سنجنش در حين توليد صورت میگیرد تا در هنگام فروش و خدمات پس از فروش از صحت عملکرد محصول اطمینان کافی داشته باشیم.

آزمایش های منظم

نصب تخصصی

از دیگر ویژگیها که عموما در بالاترین رتبه رضایت مشتریان میباشد، مرحله نصب محصول تمام شده است، مجموعه خدمات نصب در سه قالب خدمات پیش از نصب، خدمات هنگام نصب و خدمات تکمیلی، برنامه ریزی شده است. تمام کارشناسان فني در صنعت درب، پنجره و نما بر این باورند که كيفيت واقعي زماني خود را به صورت كامل نشان خواهد داد كه نصب آن بر طبق اصول و استانداردهاي لازم انجام گيرد. هایپرمارکت صنایع ساختمان کارا به عنوان مجموعه اي فني- خدماتي مسئوليت نصب و خدمات پس از فروش هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا  را بعهده دارد . ارائه ويژه ترين خدمات به مشتريان را رسالت خود ميداند همچنين از آنجا كه مشتری هنگامی خرید خوب خواهد داشت که با آگاهی کامل از نیازهای خود و امکانات محصول اقدام به خرید نماید. چه بسیار خریدارانی که بر اساس عدم اطلاع در انتخاب خود اشتباه کرده اند. کارشناسان ما با ارائه اطلاعات فنی و تخصصی و مذاکرات قیمت، میزبان مهندسین، انبوه سازان و پیمانکاران میباشند تا با نیازسنجی مناسب پیشنهادهای مطلوبی را ارائه نمایند. لازم بذكر است ارائه هرگونه خدمات مشاوره فني قبل از قرارداد بصورت رايگان انجام ميپذيرد. چنانچه نصب کلیه محصولات این مجموعه توسط واحد فنی مورد تائید قرارگرفت، دارای خدمات پس از فروش میباشد. خدمات پس از فروش هایپرمارکت صنایع ساختمان کارا برای پنج سال رایگان خواهد بود

قبول انجام قراردادهای پیمانی

از دیگر خدمات مخصوص هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا، قبول عقد قرارداد خدمات پیمانی است، به این معنا که تمامی مراحل مربوط به پروژه را طی توافق قبول و انجام میدهد، از ویژگیهای این قرارداد واگذاری خدمات به متخصصین و آسودگی خیال کارفرمایان است.

این مجموعه برای پروژه های ملی و سازه های مربوط به بهداشت و درمان، قرارداد پیمانی را با شرایط ویژه انجام میدهد

قرارداد های پیمانی

استفاده از نرم افزارهای تخصصی

در تمامی واحدهای شرکت، زیرساختهای فن آوری اطلاعات و تامین نرم افزارهای مخصوص ایجاد شده است. نرم افزار Logikal محصول شرکت ORGADATA که جزء برترین نرم افزارهای ساخت كشور آلمان در این صنعت میباشند جهت پردازش اطلاعات مربوط به مواد اوليه، انبارها و انجام پيچيده ترين محاسبات، اينرسي و فشار باد و تاثير آن بر نماهاي ساختماني و نيز هماهنگي و يكپارچگي كامل با ماشين آلات رباتيك خط توليد در اختيار كارشناسان شركت آهایپر مارکت صنایع ساختمان کارا ميباشد تا بتوانند تمامي مراحل را كنترل و مديريت نمايند. شركت هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا در راستاي خدمات بهتر به مشتريان خود و همانا ايجاد ارزش افزوده بيشتر براي آنان از قويترين نرم افزارهاي CRM و بايگاني بهره برده و كه نقش بسزايي در سرعت خدمات رساني و رضايت مندي مشتريان دارد.

نرم افزار تخصصی

تامین بهترین یراق آلات

هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا با انجام طراحی ویژه مقاطع اختصاصی خود و همکاری برترین برندهای موجود در بازار درب، پنجره و نمای آلومنیومی دنیا موفق به تامین مجموعه ای از بهترین یراق ها شده است، با توجه به همکاری دفتر فنی ایران و رایزنیهای واحد بازرگانی شرکت، هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا مفتخر است که برخي محصولات خود را كه جزو يراقهاي اختصاصي اين شركت ميباشد و جهت این مجموعه تامین میشود روانه بازار نماید

یراق آلات

استفاده از لاستیک EPDM

به جهت عملكرد بهتر و عایق بندی کامل شرکت هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا در محصولات خود از لاستیکهای مخصوص EPDM استفاده مینماید.

استفاده از شیشه های صنعتی و تنوع رنگ

برای عایقبندی و حفظ کیفیت محصول تمام شده، هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا نیاز دارند از بهترین شیشه ها استفاده نماید.

تمامی شیشه های مورد استفاده در پروژه ها دارای نشان استاندار بوده و از معتبرترین شرکتهای صنعتی تامین میشود. شیشه های درب، انواع مختلف شیشه نشکن، شیشه لمینیت، شیشه دوجداره، شیشه های ضد زلزله، ضد سرقت، ضد گلوله، ضد انفجار، شیشه های پیشرفته کنترل و کاهش مصرف انرژی، شیشه های رنگی و دکوراتیو به حسب درخواست مشتری در پروژه مورد استفاده قرار میگیرد

تنوع رنگ شیشه صنعتی

پروفیلهای ویژه ترمال بریک

یکی دیگر از ویژگیهای محصولات هایپر مارکت صنایع ساختمان کارا، امکان استفاده از پروفیلهای ویژه ترمال بریک ( Thermal break ) شکست حرارتی  است.

پروفیلهای ترمال بریک، از دو پروفیل و یک تیغه پلی آمید (نارسانا) تولید شده است. این تیغه پلی آمیدی باعث عدم انتقال مستقیم انرژی و تبادل دما میشود.

نتیجه استفاده از پروفیل ترمال بریک، جلوگیری از انتقال سرما و گرما از جدار خارجی به جدار داخلی و بالعکس میباشد.

ماده پلی آمید خواص مکانیکی خود را در دمای بالا و اشعه مستقیم خورشید حفظ میکند، استحکام و طول عمر بالا از دیگر مزایای تیغه های پلی آمید میباشد

نوشتن یک نقد

طراحی و اجرای پنجره های ترمال بریک - پروژه قم

طراحی و اجرای پنجره های ترمال بریک - پروژه قم

نام کارفرما :آقای احمدخاني

موقعيت پروژه:قم

تعداد آيتم ها:314

متراژ درب پنجره: 444.23 مترمربع