کاغذ دیواری مدرن نمایش بزرگتر

کاغذ دیواری مدرن

محصول جدید

کاغذ دیواری Jerico

کد: 73490406

قابلیت شستشوی بالا
ثبات رنگ خیلی خوب در برابر نور خورشید
چسب کاری روی دیوار برای نصب
مقاوم در برابر اشتعال
قابل جدا شدن از دیوار
ساخت کشور فرانسه

جزییات بیشتر

افزودن به علاقه مندی

کاغذدیواری  Prime Walls

برند Prime Walls، درک کاملی از پوشش های دیوار را در طیف گسترده سبک های مدرن و کلاسیک با کیفیت برتر ارایه می دهد. Prime Walls یکی از رهبران بین المللی صنعت کاغذدیواری در سرتاسر آمریکای شمالی ، آسیا ، اروپا و خاورمیانه است که با طرح های الهام بخش خود ، طراحان داخلی را قادر ساخته است که محیط های داخلی را دگرگون کنند.

کاغذ دیواری زیبا

آماده سازی محیط برای نصب کاغذ دیواری 

§   بررسی کنید که شمارۀ سریال (Bach No.) تمام رول ها یکسان باشد. 

§ مطمئن شوید که محل نصب، زیاد سرد نبوده و تهویه هوا در طول مرحلۀ نصب و خشک شدن چسب کاغذ دیواری، مناسب باشد. دمای مناسب بین 15 تا 25 درجه سانتی گراد توصیه می شود.

§ همیشه از دستورالعمل های نصب مندرج بر روی لیبل رول های کاغذ دیواری که خریداری کرده اید، پیروی کنید. و به یاد داشته باشید که حتی در کاتالوگ های یکسان، دستورالعمل های نصب ممکن است مورد به مورد، متفاوت باشند.

§ تمام لیبل های محصول خریداری شده را تا پایان نصب، نزد خود نگه دارید.کاغذ دیواری لوکس

سطح زیرکار نصب کاغذ دیواری

 

§ سطح دیوار( زیرکار ) آماده و خوب، برای یک نتیجه گیری دقیق و عالی،دارای اهمیت می باشد. اکثر قریب به اتفاق خریداران توجهی به آماده سازی سطح زیرکار نداشته یا درباره آن از خود سهل انگاری نشان می دهند. در حالیکه می توان مشکلات بسیاری را با به کاربردن مراحل ساده قبل از نصب، پیشگیری کرد.

§ به یاد داشته باشید که برای رنگ آمیزی دیوار، آماده سازی سطح دیوار (سمباده زدن، شست وشو، گچ کاری، تعمیرات و غیره) به راحتی نیمی از وقت را به خود اختصاص می دهد. اما در هنگام نصب کاغذ دیواری، اغلب افراد فکر می کنند که تمام مشکلات سطح دیوار با کاغذ دیواری، پوشش داده خواهد شد.

§ لطفاً پیش از نصب، توجه کافی به سطح دیوار داشته باشید. کاغذهای دیواری از جنس ساتن براق، به خصوص در مجاورت نورهای غیرمستقیم، عیب و نقص های دیوار را به صورت برجسته تری نشان می دهند.

§   دیوارهای جدید و تازه گچ کاری شده باید در ابتدا با بتونه کاغذ دیواری، درزگیری و کاملاً خشک شوند.

کاغذ دیواری مدرن

سطح زیرکارسالم، چگونه سطحی می باشد؟

 

خشک بودن

§ یکی از مشکلاتی که قبل از شروع نصب، باید آن را برطرف کنیم"رطوبت" است. رطوبت های شدید یا در حال افزایش، باید از سر منشاء مورد رسیدگی و رفع قرار بگیرد، در غیر اینصورت سطح زیرکار نمی تواند به عنوان یک سطح مطلوب تلقی گردد.

§ ضروری است تا هرگونه رطوبت موجوددر یک سطح تازه گچ کاری شده، کاملاً خشک شود. برای تسریع مرحله خشک شدن دیوارها، فضا را به طور منظم، گرم و عاری از هرگونه گرد و غبار نگه دارید.

§ ضروری است قسمت هایی از دیوار که در آن کپک گذاری رخ داده یا امکان رخ دادن آن وجود دارد، علی رغم اینکه کپک ها خشک و عاری از هرگونه رطوبت به نظر برسند، با محلول ضدکپک ترمیم شوند.

کاغذ دیواری لاکچری

استحکام و سختی سطح کار

§ یک سطح زیرکار مطلوب باید به اندازه کافی قدرت نگهداری کاغذ دیواری را داشته باشد. این بدان معنی است که گچ کاری باید به درستی انجام شده باشد تا در هنگام خشک شدن، سفتی و استحکام خود را حفظ کند.

§ "عدم استحکام" موردی است که اغلب در سطح دیوارهای قدیمی و لایه های شکننده از گچ وجود دارد. سطوح صدمه دیده باید تعمیر شوند. برای انجام این کار از چسبی استفاده کنید که نفوذ عمیقی در سطح کار داشته باشد. چسب هرگز نباید به صورت غشایی برروی سطح دیوار قرار گیرد بلکه باید کاملاً محکم بر روی آن پخش و چسبانده شود.

پیشنهاد : لایه های قدیمی رنگ که به طور مناسب یا مساوی برروی سطح دیوار قرار ندارد، و یا کاغذ دیواری های قدیمی باقی مانده نیز ممکن است مشکلاتی ایجاد کنند. در این موارد توصیه می کنیم که از یک تثبیت کننده ترکیبی که در سطح کار نفوذ می کند، استفاده شود. این کار از مشکلات نصب کاغذ دیواری جلوگیری کرده و جدا کردن آن از دیوار در زمان های آینده را تسهیل می کند.


کاغذ دیواری

قدرت جذب کم

§ اگر گچ کاری سطح دیوار،بیش از حد سفت شده باشد،دیگر قادر به جذب چسب نخواهد بود. در این حالت غیر ممکن است که چسب بتواند ارتباط محکم بین سطح دیوار و کاغذ دیواری را برقرار کند.

پیشنهاد : اگر سطح دیوار بیش از حد نفوذ ناپذیر باشد( مانند رنگ های روغنی خیلی براق ) باید آنها را زیرسازی یا سمباده کاری کرد. یک راه حل مناسب این است که از لایه اضافی با پوشش غیر بافته شده استفاده کنید.سطح صاف

§ برای نصب کاغذ دیواری، سطح دیوار باید کاملاً صاف، یکنواخت و فاقد هرگونه بی نظمی قابل مشاهده باشد. این امر بیشتر برای کاغذ دیواری های براق یا ابریشمی براق حائز اهمیت است زیرا هرگونه بی نظمی را، به خصوص در زیر نور آفتاب یا نورهای متمرکز هالوژن، واضح تر نمایان می سازند.

§ توجه کنید که این بی نظمی همیشه مربوط به گچ کاری نیست. حتی یک موی کوچک قلم مو هم ممکن است از زیر کاغذ دیواری های روشن و براق، خودش را نشان دهد.

پیشنهاد : سطح دیوار ناصاف، چسب زیادی را مصرف می کند و در نتیجه باعث می شود که کاغذ دیواری بر روی دیوار نچسبد. یک کاغذ دیواری با پوشش غیربافته شده ( مانند Teqno یا Patent viles ) می تواند راه حلی برای این مشکل باشد. همچنین سطوح گچی، تخته های چوبی و دیوار هایی که با گچ و سیمان پوشیده شده اند نیز باید به همین روش آماده شوند.

پیشنهاد : در زوایای بیرونی دیوارها که کاملاً مستقیم نیستند، می توانید با استفاده از نوارها ( پروفیل ) از ایجاد درز،جلوگیری کنید.

 

تمیزکاری

§ سطح زیرکار نصب باید کاملاً صیقلی، قابل جذب، سالم و عاری از هرگونه گرد و غبار، چربی و دوده باشد. لکه های زنگار، روغن، قیر، خودکار یا چسب های الکلی ممکن است از زیر کاغذ دیواری نمایان شوند، پس ضروری است که از روی سطح دیوار برداشته و جدا گردند.

§ همچنین نصب کاغذ دیواری جدید بر روی کاغذ دیواری های پیشین، ممکن است موجب بروز مشکلات شود. چون گاهی اوقات درز و لکه های کاغذ دیواری قدیمی از زیر لایه های جدید به خوبی مشهود است. اگر امکان برداشتن کاغذ دیواری های قدیمی از روی دیوار نباشد، تنها یک راه حل وجود دارد: به دقت تمام درزها و لکه ها را سمباده زده و مطمئن شوید تمام قسمت های کثیف، تمیز شده باشند. 

سطح خنثی

§ سطح دیوار خنثی سخت تر، متراکم تر و دارای قدرت جذب کمتری می باشد. دیوارهایی که به تازگی گچ کاری و سیمان شده اند، اغلب بسیار قلیایی هستند که با خشک شدن گچ ها درصد قلیایی آن کاهش می یابد. قلیایی بودن دیوار باید به وسیله شست و شو با آب مقطر تعدیل یابد. اگر نشانگر، عدد 7 یا بیشتر را نشان دهد، سطح شما قلیایی یا اسیدی است و در این موارد باید سطح دیوار را خنثی کنید.


کاغذ دیواری

رنگ یکنواخت و روشن

§ تفاوت رنگ بر روی دیوار، مخصوصاً در صورت استفاده از کاغذ دیواری های نازک وبه رنگ روشن، به راحتی قابل تشخیص است. بنابراین سطح دیوار باید دارای رنگ روشن یکنواخت باشد.

نگهداری و نظافت کاغذ دیواری ، پس از نصب

§ بیشتر لکه های پایدار بر روی کاغذ دیواری را می توان به وسیله یک پارچه، خشک کرد و با دقت زدود.

§ هرگز از آب برای برطرف کردن لکه و علامت‌ های روی کاغذ دیواری استفاده نکنید.

لکه های چسب باقی‌ مانده بر روی کاغذ دیواری  پس از نصب

§ لکه های چسب باید در کوتاه ترین زمان ممکن از روی سطح کاغذ دیواری برداشته شوند. مقدار آب مورد نیازبرای این کار بستگی به جنس لایه رویی و حساسیت کاغذ دیواری نسبت به آب دارد.(در این مورد به مشخصات مندرج بر روی لیبل کاغذ دیواری خریداری شده توجه کنید.)

§ توجه: هرگز لکه  چسب خشک‌ شده بر روی کاغذ دیواری  را تمیز نکنید.

§ لکه چسب باقی‌ مانده برروی کاغذ دیواری‌های بدون بافت را می‌توان شست‌ و شو داد ولی باید مراقب باشید که اسفنج شست‌ و شو، زبر نباشد و به کاغذ دیواری آسیب نرساند. از یک اسفنج مرطوب استفاده کرده و سپس کاغذ دیواری را با یک پارچه میکرو فایبر خشک کنید.

§ بعضی از کاغذ دیواری ها غیرقابل شست‌ و شو هستند، بنابراین میتوانید با استفاده از یک دستمال‌کاغذی جاذب (رول آشپزخانه)، چسب اضافی را مستقیماً از درزها جذب و تمیز کنید.

نوشتن یک نقد

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری Jerico

کد: 73490406

قابلیت شستشوی بالا
ثبات رنگ خیلی خوب در برابر نور خورشید
چسب کاری روی دیوار برای نصب
مقاوم در برابر اشتعال
قابل جدا شدن از دیوار
ساخت کشور فرانسه