چوب ترمو بالتی رویال نمایش بزرگتر

چوب ترمو بالتی رویال

محصول جدید

برند: بالتي رویال

بالتی رویال

ابعاد: 19*117

سطح مقطع: Shp

کشور: فنلاند

گونه: کاج

جزییات بیشتر

افزودن به علاقه مندی

در مرحله بعد ، چوب را آرام آرام سرد می کنند تا دمای آن به 100 درجه سانتی گراد برسد و سپس با پاشیدن آب و بخار آب دمای آن را به دمای محیط می رسانند. در این مرحله، چوب رطوبت جذب کرده و رطوبت نهایی آن به 4 تا 6 در صد می رسد.
بخش عمده رزین چوب از آن خارج می شود و آن قسمتی که باقی می ماند به شکل بلور در آمده و بی ضرر می گردد. پس از این فرایند، چوب در مقابل سرما، گرما، بارندگی، رطوبت، حشرات و هر گونه تغییر شکل در محیط های بیرونی و داخلی مقاوم میشود.

ترموود

انواع مقاومت و تولید چوب ترمو:
ترمو چوب دارای ۲ روش استاندارد تولید Thermo-S و Thermo-D می باشد. حرف S در Thermo-S مخفف کلمه Stability یا پایداری است. محصولات این روش، بین ۶ الی ۸ درصد بسته به میزان رطوبت محیط، تغییر ابعاد یا تورم خواهند داشت. گونه های سوزنی این محصولات برای استفاده در اجزای داخل ساختمان، اتصالات در محیط خشک، مبلمان داخل، سونا، اجزای درب و پنجره و گونه های پهن برگ برای اتصالات در هر آب و هوا، مبلمان، کف پوش، سونا و مبلمان فضای سبز توصیه می گردند.

ترمووود

حرف D در Thermo-D مخفف کلمه Durability یا دوام است. محصولات این روش، بین ۵ الی ۶ درصد بسته به میزان رطوبت محیط تغییر ابعاد یا تورم خواهند داشت. گونه های سوزنی این محصولات برای استفاده در نما و دیوار، درب های بیرونی، پشت پنجره، سونا، حمام و سرویس بهداشتی، کف پوش و مبلمان فضای سبز و گونه های پهن برگ برای تمام مصارف مشابه نوع S با رنگ تیره تر توصیه می گردند.
یکی از مزایای ترمووود عدم استفاده از هیچ ماده شیمیایی در تمام عملیات بدون مواد افزودنی انجام می گیرد.

چوب ترمو


ویژگی های ترمووود یا چوب ترمو :

دوام زیاد و ثبات ابعاد

پس از تیمار حرارتی (فرآیند ترمو)، درصد رطوبت چوب به %6-4 کاهش یافته و چوب دارای ویژگی ای به نام ( تعادل رطوبتی ) می گردد که در نتیجه آن جذب رطوبت و تبادل حرارت چوب و محیط اطراف به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می کند که این امر تاثیر خاصی در ثبات ابعاد، کاهش ترک خوردگی و افزایش قابل ملاحظه خواص عایق بودن الوارهای چوب ترمو (ترمووود) ایجاد می نماید.

ترموود

مقاوم در برابر پوسیدگی و حمله حشرات

به دلیل شکستن و تجزیه ی سلولزها ( زنجیره قندی ) در چوب ترمو شده باکیفیت عالی، این محصولات منبع مغذی برای حشرات و قارچ های مولد پوسیدگی چوب نخواهند بود.

فاقد صمغ، خلوص و یکنواختی

هنگامی فرآیند عمل آوری روی الوارهای چوبی انجام می شود، رزین ومواد مضر آن مانند فرمالدهیدها حذف و باکتری ها کشته می شوند و سبب تولید ماده ای خالص و استریل برای کاربردهای مختلف بیرونی و داخلی می گردند. با ایجاد رنگی یکنواخت در سراسر الوار چوب زیبایی خاصی به آن می توان بخشید.

خواص كليدي:
مقاومت بالا و طولاني در برابر سايش و شرايط جوي مختلف
نصب آسان و سريع
قابليت نصب و جداسازي آسان و مكرر جهت نظافت يا انتقال به مكاني ديگر
قابليت برش هلالي جهت محل هاي قوس دار
شستشو و نگهداري آسان

چوب ترموود
موارد استفاده:
نمای بیرونی ساختمان (نما چوب)
کفپوش فضای باز (Decking) و داخلی
انواع دکوراسیون داخلی
انواع مبلمان فضای باز
آلاچیق و پرگولا
سایه بان و لوور
بام باغ ( روف گاردن)
درب و پنجره و زیرسقف
سونا و استخر
دست انداز نرده
کف پله
گلدان
قرنیز
ترموود
ترمووود
و...

نوشتن یک نقد

چوب ترمو بالتی رویال

چوب ترمو بالتی رویال

برند: بالتي رویال

بالتی رویال

ابعاد: 19*117

سطح مقطع: Shp

کشور: فنلاند

گونه: کاج