راه بند اهرمی
راهبند اتوماتیک اهرمی، ميله اي است كه بر روي یک دکل نگهدارنده حدوداٌ یک متری قائم روی زمین نصب می گردد. طول اين اهرم در اندازه های مختلف  از اهرم هاي دو متري تا هشت متري تردد خودرو ها را محدود م...
راهبند اتوماتیک اهرمی، ميله اي است كه بر روي یک دکل نگهدارنده حدوداٌ یک متری قائم روی زمین نصب می گردد. طول اين اهرم در اندازه های مختلف  از اهرم هاي دو متري تا هشت متري تردد خودرو ها را محدود می نماید. این نوع راهبند اتوماتیک در دو نوع سیستم محرکه الکترومکانیک برای ترددهای پایین وسیستم محرکه الکتروهیدرولیک برای ترددهای بالا به كار مي روند. سیستم هاي محرکه الکترومکانیک میزان تردد در ساعت کمتری نسبت به نوع الکتروهیدرولیک را دارا می باشد ليكن از لحاظ هزينه ، هزينه پايينتري را براي ايجاد سيستم مي طلبد. این راهبند اتوماتیک در اندازه های مختلف موجود می باشد.

در راهبند اتوماتیک اهرمی که یکی از متداول ترین و پر مصرف ترین راهبند هاي اتوماتیک می باشند ، متناسب با میزان فضای باز شویی که از راهبند اتوماتیک نیاز داریم ( طول بازوی محرک راهبند اتوماتیک ) قدرت موتور محرك داخل راهبند اتوماتیک نیز تغییر می کند که این طول بازشو از 2 تا 7.5 متر متغیر می باشد .
به هنگام استفاده راهبند اتوماتیک اهرمی ، بازوی محرک بیشتر نقش راهبندی نمایشی را ایجاد می کند و به هنگام  ایجاد برخورد با راهبند این بازوی راهبند اتوماتیک است که بیشترین آسیب را می بیند و به اين دليل است كه براي ضرايب امنيتي بالاتر از راهبند هاي ستوني استفاده مي شود.
بیشتر

راه بند اهرمی 12 محصول وجود دارد

نمایش 1 - 12 از 12 آیتم