پوشش سنگریزه ای کینگستون طرح رومن

محصول جدید

 • محصولی برای همیشه

 • استانداردهای آمریکای شمالی

 • پوشش گالوانیزه غوظه ور در ترکیب داغ آلومینیوم و زینک

 • سیستم بتونه کاری اکریلیک

 • پوشش پایه

 • لعاب ثانویه

 • سنگریزه های رنگیجزییات بیشتر

طرح رومن

آلاچیق

طرح رومن از خانواده سقفهای شیب دار کینگستون ،طراحی و الهام گرفته از سقفهای رسی، که استفاده شده در بناهای سنتی جنوب فرانسه، سوئیس،ایتالیا،و اسپانیا می باشد. سقفهای رسی جزء پر فروش ترین سقفهایی می باشد.که از طرف سازنده ها و مهندسین پیشنهاد می شود ولی به علت قیمت خرید بالا و هزینه های سنگین تعمیرات بیشتر مصرف کننده ها ریسک خرید آن را نمی پذیرند.طرح رومن کینگستون دقیقا همان شکل سقفهای سنتی رسی اما باقیمت پایین و بدون نیاز به تعمیرات می باشد.که مسئله رضایت کامل معماران و مهندسین و انبوه سازان را به خود جلب کرده است.

ورق رنگی

طرح رومن کینگستون با تنوع رنگی و ترکیبهای متنوع قابل دسترس مشتریان محترم قرار می گیرد.همه طرحهای کینگستون مقاوم در برابر آتش، باران و طوفان شدیدی و عایق صوتی و دارای 50 سال وارانتی می باشد.سقفهای شیبدار کینگستون ساخته شده از ورق گالوالوم یا آلوزینک و همچنین سنگهای رنگی طبیعی متنوع و سازگار با محیط زیست که جذابیت خاصی به این محصول داده است.پوشش های سقفی کینگستون سبکتر از 7 کیلو گرم در متر مکعب می باشد.که مقاوم در برابر باد با سرعت 200 کیلومتر در ساعت می باشد.و همچنین در محیطهای بسیار گرم مقاومت بسیار بالایی در مقابل اشعه ماوراء بنفش دارد.پوشش سقفی کینگستون با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در دسترس مصرف کننده قرار می گیرد.

ایرانیت رنگی

مشخصات لایه های کینگستون

کینگستون تنها تولید کننده سیستم پوشش نمایی سقف های شیبدار در ایران است که به طور کلی متشکل از 8 لایه می باشد.هسته اصلی آن از جنس گالوالوم (آلوزینک) و رویه سطحی آن توسط دانه های سنگریزه پوشانیده شده است.در هسته کینگستون از گالوالوم استفاده شده است.

گالوالوم آلیاژی است از فولاد، آلومینیوم و روی که شامل مقداری سیلیکون نیز می باشد.گالوالوم استفاده شده در کینگستون دارای استاندارد ASTM آمریکا می باشد. قابلیت های فراوان و مزایای چشمگیر گالوالوم نسبت به ورق گالوانیزه اکنون این آلیاژ را در زمره پرمصرف ترین محصولات به کار رفته در پوشش سقف قرار داده است.سنگریزه های کینگستون علاوه بر اینکه از لحاظ ظاهری و زیبایی منحصر به فرد می باشند در واحد حجم نیز از تراکم بسیار بالاتری نسبت به انواع مشابه برخوردار می باشند.

سنگریزه ها توسط یه لایه شفاف و محافظ اکریلیکی آستر شده اند که مانع نفوذ گرد و غبار، رشد و جایگیری خزه و جلبگ، سبب اتصال مضاعف سنگریزه ها و سبب براقی و زیبایی سطح تایل می گردد.

طریقه نصب تایل های سنگریزه ای (سقف های شیبدار سنگریزه ای)

محصولی برای همیشه

فرمول اختصاصی شرکت کینگستون کانادا برای سقف های فلزی پوشش داده شده با سنگ ریزه برای طول عمر بسیار بالا طراحی شده است. پروسه تولید و تجهیزات پیچیده گی ها و سختی هایی داشته است و ما همواره کیفیت بالا و فرمول اختصاصی خود را در بالاترین سطح نگه داشته ایم.

 

استانداردهای آمریکای شمالی

پنل های کینگستون از بهترین فولاد  تهیه شده اند .به اندازه کافی محکم هستند و طوری طراحی شده اند که ریسک ترک خوردگی را باخاصیت انعطاف پذیری خود پایین بیاورند.

 

پوشش گالوانیزه غوظه ور در ترکیب داغ آلومینیوم و زینک

اولین پوشش حفاظتی ما زمانی به دست می آید که فولاد از یک حمام آلیاژذوب شده آلومینیوم زینک و سیلیکون عبورداده می شود، این ترکیب خاص باعث حفاظت و مقاومت از ورق آلومینیوم وزینک می گردد. تولید کنندگان ما فرمولاسیون اختصاصی از این ترکیب را برای پوشش های کینگستون طراحی نموده اند.

 

سیستم بتونه کاری اکریلیک

یک لایه پوشش اکریلیک بعداز پوشش آلومینیوم-زینک به محصول اضافه می شود که سبب افزایش طول عمرپوشش گالوالیوم وسقف فولادی می شود ویک لایه یکنواخت بوجود می آورد که  باعث افزایش چشبندگی روکش های اضافه  تر می شود.

 

پوشش پایه

چسب اکریلیک این محصول پایه نفتی است و بسیار مقاوم در مقابل UV می باشد. این سیستم به طور خاص برای پوشش کینگستون تنظیم شده است. یک لایه از این چسب اکریلیک قبل از آنکه سنگریزه های رنگی بروی تایل ریخته شوند،  برروی تایل پاشیده می شود. پوشش پایه اصلی ترین مکمل رنگی و پوششی برای سنگریزها و ورق گالوالوم است و باعث مقاوم شدن آنها در برابر آب و هوا می گردد.

 

سنگریزه های رنگی

محافظت، پوشش و ظاهری جذاب از مشخصات بارز این سنگریزه ها می باشد. همچنین این سنگریزه ها مقاوم در برابر اشعه uv  می باشند .این سنگریزه ها سایز بندی می شوند و بر روی پوشش پایه پاشیده می شوند تا بیشترین پوشش را ایجاد کنند و یک لایه مقاومتی دیگر را دربرابر فرسایش حاصل از آب و هوا ایجاد کنند.

 

لعاب ثانویه

لعاب ثانویه  (گلیز) با UV مهارکننده به عنوان اخرین پوشش اضافه می شود که جلوه دیگری را به محصول اضافه می کند.این اکریلیک بادوام سبب چشبندگی کامل سنگریزه ها می شود. این لعاب بادوام باعث تثبیت شدن سنگریزه ها و کپسوله شدن آنها به تایل میشود.

اگر دوستدار طبیعت و محیط زیست هستید نوید آن را میدهیم که محصولات کینگستون بهترین انتخاب خواهد بود.

ما درطول تولید و توزیع محصولات ازمواد قابل بازیافت استفاده میکنیم ، تایل های فلزی 8.5 مرتبه فضای کمتری را اشغال میکند و 10 مرتبه سبک تر از محصولات دیگر سیمانی یا سفالی هستند که باعث صرفه جویی چشمگیری در حمل و نقل می شوند.

مشخصه هایی از مسئولیت های محیط زیستی:
•    تایلهای با آلیاز گالوالوم کینگستون  30% قابل بازیافت می باشد.
•    می توان آب هایی که از سطح سقف جاری می شود را بازیابی کرد.
•    کینگستون 100 % از مواد قابل بازیافت استفاده میکند.
•    تنها 2% از پسماند محصولات کینگستون به محل های دفن زباله میرود.
•    تمامی ورق های گالوالوم کینگستون از تامین کنندگانی تهیه می شود که محصولات قابل بازیافت دارند.
•    ما از تولید کنندگانی ورق گالوالوم تهیه میکنیم که درجهت پیشرفت بازیافت تلاش میکنند.
•    سیستم سقفی ما بازدهی انرژی بیشتری نسبت به سیستم های دیگر را دارد.

نوشتن یک نقد

پوشش سنگریزه ای کینگستون طرح رومن

پوشش سنگریزه ای کینگستون طرح رومن

 • محصولی برای همیشه

 • استانداردهای آمریکای شمالی

 • پوشش گالوانیزه غوظه ور در ترکیب داغ آلومینیوم و زینک

 • سیستم بتونه کاری اکریلیک

 • پوشش پایه

 • لعاب ثانویه

 • سنگریزه های رنگی3 محصول مرتبط در همین شاخه: